Wpis z mikrobloga

I piękna kaszanka drodzy #mirkokoksy #mikrokoksy - dzisiejsza diagnoza - naderwany przyczep bicepsa w skrócie..

To tak jakby na przyszłość dla Was jakby ktoś się zastanawiał czy jak go boli wewnątrz łokcia od wewnętrznej strony ;) - czekałem prawie 3tyg, bo bóle nie takie mocne z myślą, że przejdzie sobie.. a tutaj taka niespodzianka.
Na zabawy operacyjne usłyszałem, że za późno, bo tylko świeże sprawy się tak załatwia, ale na szczęście nie jest to taki stan zaawansowania...
Teraz temblak, fizjoterapia - laseroterapia, pole mag, krioterapia i za 3tyg na kontrolę co dalej.. Super.. I jak tutaj ćwiczyć z temblakiem :D.

Jakieś pomysły czym mogę sobie pomóc jeszcze? Legalne/nielegalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodam #zdrowie
  • 29
  • Odpowiedz
chuckmls: Ty też polecasz jednak ostrzykiwania, tyle, że kurcze to takie miejsce, że jak pisałem wyżej obawy miałbym, że w coś nie tak trafię :). A czy Ty przypadkiem nie nie masz czegoś podobnego od tych browarów?

@IntruderXXL: oczywiście doceniam Twoje wypowiedzi, ale teraz stoję pomiędzy młotem a kowadłem, bo temblak oznacza kompletnie nic nie robienie w przeciwieństwie do Twoich rad i doświadczeń. Szczerze to nie chce mi się go
  • Odpowiedz