Wpis z mikrobloga

zdecydowanie moją ulubioną grą (chyba mój osobisty nr1 w ogóle) jest Borderlands 2 wraz ze wszystkimi dlc. Klimat tej gry wciąga bez litości, pandora to świetny setting no i jest możliwość coopa na jednej konsoli, wspólnie z różową przeliśmy tę grę chyba z 5 razy, mamy postacie na maxymalnym poziomie op8. Czarny humor, komiksowa grafika, ciekawa fabuła to coś co sprawia, że uwielbiam wracać do tej gry i pewnie jeszcze latami będę to robił. Szkoda, że tak długo musimy czekać na B3, a prequel był raczej przeciętny (ale miał swoje dobre momenty).

Klimat pandory przypomina mi trochę madmaxa, ale to raczej luźne skojarzenie.

#borderlands2 #gearbox #consolepeasants #pcmasterrace #fps #ps4 #gry #staregry
t.....8 - zdecydowanie moją ulubioną grą (chyba mój osobisty nr1 w ogóle) jest Border...

źródło: comment_J7aw0AEUp6cw4rBZElQpeQkUSj6Z0n7k.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ser_spod_napleta: raczej sporadycznie, gra jest dosyć liniowa. Jest mnóstwo questów pobocznych (które są dość ciekawe, nie ma tu monotonii) ale w większości przypadków bez wyboru dobrze/źle.

Jest na przykład quest, gdzie jeden gość prosi cię o wydostanie z "sejfu" nudesów jego byłej żony, a po odzyskaniu tych zdjęć masz możliwość dać je jemu lub tej żonie (różnica jest w nagrodzie jaką uzyskasz) albo quest gdzie masz za zadanie zdobyć bimber
  • Odpowiedz