Wpis z mikrobloga

@rdy: Ja w ogóle nie wiem dlaczego urzędy pracują w porach kiedy wszyscy są w pracy. Powinny być przynajmniej ze 2 dni w tygodniu czynne do 21.

W ogóle model i system pracy jest dla mnie do dupy.

Wszystko powinno pracować na dwie zmiany, od 6 do 12 i od 12 do 18. W #!$%@? ludzi miało by pracę, każdy by pracował tylko po 6 godzin dziennie i codziennie każdy by
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@rzeznia22 to i każdy by mnie zarabiał bo 6 godzin to nie 8,albo zrobić zmiany po 8 godzin 6-14 14-22 ja np tak pracuje na zmiany i wszystko mogę załatwić kiedy chce
  • Odpowiedz
@rzeznia22: też się nad tym zastanawiałem. Jak to jest, że tyle lat wszystkie urzędy itp., działają w tych godzinach w których akurat większość ludzi jest w pracy.
Nawet poczta i firmy kurierskie przynoszą mi paczki do domu gdy akurat jestem w pracy (ale to akurat można załatwić, zamawiając rzeczy bezpośrednio do pracy)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Arhus jeden dzień to mało,wtedy każdy by leciał a połowa by nic nie załatwiła bo po prostu by nie zdążyli,przynajmniej 2 dni w tygodniu
  • Odpowiedz
Np. u mnie normalnie od 7 do 15 ale w ten jeden dzień co zrobili jest od 7.30 do 15.30 więc nie narzekać!


@Grzesiek_astronaut: U mnie tez, ale co z tego, jak ja wyjeżdzam z domu przed 6 i tak samo wracam ;)
A teraz się okazuje, że w niedziele sobie niedługo zakupów nawet nie zrobię. Bo w sobotę też pracuje. Ach te mądre decyzje urzędników ;)
  • Odpowiedz