Wpis z mikrobloga

Cześć! Mireczki z #drony doradzicie mi gdzie kupić DJI Phantoma? Myślałem o 3 Pro. W Polsce dostanę za 3500 zł, ale może opłaca się poszukać na #aliexpress , #banggood lub #gearbest ?
Jak wyglądają sprawy z gwarancją? Można chyba dokupić coś od DJI?
A może gdzieś z Europy sprowadzić?

Myślałem też o Mavicu, ale w w tych pieniądzach to chyba 3 pro będzie możliwe i najlepsze, nie?

Dzięki za pomoc!
  • 38
  • Odpowiedz
  • 0
@Duncan58 Ja do MJX Bugs3 podłączyłem gimbal Walkera g-2d. Z kamerą Eken h9 jest budżetowo i całkiem nienajgorzej.

Zanim kupisz gimbal sprawdź czy w ogóle uniesie.
  • Odpowiedz
@Seneszal: Gdybyś szukał drona w PL w dobrej cenie, to zapraszam do kontaktu. Jeśli chodzi o szkolenie UAVO w celu uzyskania ŚK, to również zapraszam, tym głównie się zajmujemy. Dla Mirków rabat bez gadania -10% na VLOS.
Aktualnie w październiku prowadzę szkolenia w Krakowie, Poznaniu i Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TechBoss-pl: W większości sprzętów DJI jak zmienisz na FHD masz więcej klatek, zależy, co chcesz w filmie zrobić. Co do kursu to cena regularna to 1700 zł brutto, ale Mirko zawsze ma -10%, a dziś wrzuciłem info o rabacie nawet -20% tutaj https://www.wykop.pl/wpis/27196201/ironsky-uavtechnology-hej-mirki-spod-tagu-drony-dj/96488791/
Szkolenie UAVO do lotów komercyjnych jest wymagane na podstawie rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 19 września 2016 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie świadectw kwalifikacji, które
  • Odpowiedz
@TechBoss-pl: W razie czego zapraszam :) Gdybyś szukał drona lub akcesoriów również, mam sklep. Mam nadzieję, że z usług serwisu nie będziesz musiał korzystać, ale też się polecam. Gdybyś miał wątpliwości co do zasad wykonywania lotów UAV lub przepisów prawnych, wołaj! Chętnie pomogę, jestem instruktorem UAVO. Safety first!
  • Odpowiedz