Wpis z mikrobloga

Cześć! Mireczki z #drony doradzicie mi gdzie kupić DJI Phantoma? Myślałem o 3 Pro. W Polsce dostanę za 3500 zł, ale może opłaca się poszukać na #aliexpress , #banggood lub #gearbest ?
Jak wyglądają sprawy z gwarancją? Można chyba dokupić coś od DJI?
A może gdzieś z Europy sprowadzić?

Myślałem też o Mavicu, ale w w tych pieniądzach to chyba 3 pro będzie możliwe i najlepsze, nie?

Dzięki za pomoc!
  • 38
  • Odpowiedz
@Seneszal: po pierwsze bateria i zasięg same w sobie to już kluczowe kwestie. ;-)
A po drugie ma wszystkie nowości z phantoma 4 który jest lepszy od 3pro.

Do tego masz tą samą funkcjonalność (względem phantoma 4) w sporo mniejszej obudowie, nie musisz chodzić z wielką walizką, a samo to jest dużym plusem. Nawet kontroler nie jest już wielką cegłą. Miałem phantoma 4 i mavica też, nie ma żadnej rzeczy która
  • Odpowiedz
  • 0
@Wu70 ale kosztuje chyba z 8000 zł. Mavic za 3500? Gdzie?

A jak w Mavicu wygląda sprawa ze stabilnością? Jest sporo lżejszy. Nie nosi go przy wietrze?
  • Odpowiedz
@Seneszal: panie, po 1 macica zabierzesz wszedzie ze soba. Nawet jak Ci sie nie bedzie chcialo. Z P3 na zadna wycieczke z buta nie bedzie chcialo Ci sie isc. - albo bedziesz musial z czegos zrezygnowac. Mavic jakosciowo jest delikatnie lepszy od P3 a technologicznie zwlaszcza. Mozliwosci ma z P4. Warto bardzo.
  • Odpowiedz
@Seneszal: pisałeś też o chińskich sklepach a tu często już go widziałem za 3300zł (tomtop np.) z vatem.
W Polsce naturalnie drożej.

Mavic nie ma problemów ze stabilnością.

Mój filmik maviciem z portu w Gdyni:
https://www.youtube.com/watch?v=1j60vAtLCYA&vl=pl

Wiatr był tak mocny że musiałem latać w trybie sport żeby się poruszać (stąd nie do końca płynne ruchy). Większość bałaby się nawet wystartować w taki wiatr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Duncan58 Do latania tak se. Poza tym trochę osób mnie pytało o możliwość sfilmowania wesela lub imprezy jak widziało mnie z mniejszymi dronami. Więc do takich półprofesjonalnych zastosowań też by się przydał.
  • Odpowiedz