Wpis z mikrobloga

@siwy21 może i żarty o lawecie są przesadzone, szczególnie w przypadku 1.9jtd, ale kolego, żeby #!$%@? w aucie z 2004 roku tak zardzewiały mechanizmy do składania lustrek, żeby nie dało się ich ruszyć z miejsca, to ja tylko w alfie romeo widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Davvid667: tak to gt :) 2004 1.9jtd 150KM. Chcę sobie jeszcze poprawić dół silnika (pierścienie) i zmapować na 170-180 kucy. Nie będzie to busso ale zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) @nowystary: a nic mi nie mów o lusterkach. Wymieniałem już to od kierowcy. Pozdrowienia dla allegrowiczów sprzedających 5 pinowe z anglików ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Davvid667: mój już niestety kopci jak deptam. Dlatego też robię dół (próba olejowa była jednoznaczna). Silnik naprawdę godny polecenia ale historii nigdy nie sprawdzisz niestety. Kwestia jak kto dbał przed Tobą. Ale tej Alfy nie zamienię za nic na swiecie (ma nieraz humory ale i to coś, co sprawia, że chce się nią jeździć dalej i dalej) ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Davvid667: busso oglądałem dzień przed zakupem 1.9. Brałbym go ale umowa na Niemca niestety (plus brak załatwionego wyjazdu z niemiec). Za duże ryzyko (ale decyzja odmowna była bardzo ciężka w tym wypadku)
@Davvid667: to prawda, miałem wcześniej vectre i tylko patrzyłem gdzie by spierdzielić zaraz po dojechaniu na miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu mogę sobie jeszcze kilka minut posiedzieć i pomirkować (ʘʘ)