Wpis z mikrobloga

@Chudziak: to niech gówniarze idą na l4 w tygodniu

edit;
w ogóle nie wiem czy to oficjalne, ale chyba kompletne czuby to łykają... już ja byłem w ich wieku bardziej samodzielny, a rodzice byli ostatnią rzeczą o której marzyłem, poza tym co z innymi dniami? poza tym nie wiem czy wiecie, ale większość rodziców odsypia ;) ma #!$%@? na dzieci, wiem z doświadczenia, niech się bawią i dadzą im spokój, im
@Chudziak: Dobra.. Ok.. Jeśli zakaz handlu to niech zrobią od razu zakaz pracy w niedzielę. #!$%@?, niektórzy tak pracują, że nie mają dni tygodnia, mają kolejno następujące po sobie dni pracy i wolnego. Nie jest dla takiego człowieka ważne czy jest środa czy niedziela jak musi iść do sklepu. Ja #!$%@?. #!$%@? do dupy malinowy z tym #!$%@? polskim tunel vision #!$%@? polskich #!$%@? polityków.
powtarzam się, ale #!$%@? ludzie... przecież w niemczech i maja automaty z żarciem na takie dni i knajpy na które ich stać to mają #!$%@?, u nas nawet pewnie automatów nie będzie : D
@Chudziak: Ale mnie #!$%@?ą te głąby. Wielce pokrzywdzeni kasjerzy #!$%@? jego mać. Nie mogę tego zrozumieć - oni pracują tak jak wszyscy 160 godzin, tyle, że wolne im wypada różnie, ale to też nie jest tak, że dana osoba ma zajęte wszystkie niedziele. W sklepie to sobie rozkładają... Ja sam jak pracowałem na zmiany ceniłem wolny np. piątek i sobotę, bo w ten piątek mogłem sobie na luzie bez brania wolnego
@metoklopramid: jest wiele zawodow, gdzie pracuje sie w weekendy i swieta. Lekarze, pielegniarki, policja, straz pozarna, kierowcy autobusow, dlugo by wymieniac wszystkie. Patrzac na logike z tego propagandowego obrazka, to dzieci przedstawicieli tych zawodow rowniez maja puste talerze w niedziele ;-)
@Chudziak:nie najbardziej wkurza to, że przez to jak i gdzie pracuję mam czas na zakupy w zasadzie tylko w weekendy. Zakaz handlu w niedziele to dlanie gigantyczny problem, bo realnie obcina mi 50% możliwości kupienia czegokolwiek. Dzięki, debile.
@Runaway: powiem tak, w Niemczech niedziela wolna od handlu i nikt nie robi z tego problemu, a w sobote chyba do 16 czy 17 galerie czynne ;) ogólnie jedna z najbardziej niewdzięcznych prac jaka jest, ciezka i wynagrodzenie (przynajmniej u nas) jest nieadekwatne do wykonywanej pracy - pracowalem w sklepie raz, ale z ciuchami, nigdy wiecej (za pieniadze pokroju 1,6k zł - za 3k spokojnie bym tam siedział, ale nawet kierownik