Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skończyłem właśnie 25 lat. Jak dotąd nie miałem żadnej dziewczyny. Uważam się, za całkiem normalnego chłopaka, tylko niestety brakuje tej drugiej połówki.
Jestem już coraz bardziej zdesperowany, poruszyłem tindery i badoo, ale właściwie zero odzewu. Pisałem z jedną dziewczyną w moim wieku, całkiem ładną i fajnie szła rozmowa - okazało się, że ma dziecko i męża.
Może nie jestem jakimś przystojniakiem, może ważę troszkę za dużo(walczę z tym) i może faktycznie mam ostatnio modne tutaj zakola, ale naprawdę nie oceniajcie książki po okładce.
Teraz wracając do domu po pracy czuję jakąś taką pustkę, zaczynam myśleć co by było gdyby czekała tam na mnie moja ukochana.
Może na wykopie znajdzie się jakaś dziewczyna, chętna na jakiś poważniejszy związek?
Ps. Zastanawiałem się już czy by nie iść do "Pierwszej randki", ale jednak trochę się cykam :D

#zwiazki #feels #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam gorzej lvl dwudziesty trzeci i od ponad dwoch lat nic w tym kierunku a mialem kilka dziewczyn, ten pierwszy zwiazek najdluzszy okolo roku potem jakies cos tam i #!$%@? bo wiem jak to fajnie z kims byc :| i brakuje mi tego w #!$%@?. Czuje sie jakbym nigdy nie byl z laska XD
Uważam się, za całkiem normalnego chłopaka
@AnonimoweMirkoWyznania: A ile dziewczyn poznałeś w tym tygodniu? Nie interesuje mnie tinder czy inne aplikacje, z iloma nieznajomymi dziewczynami rozmawiałeś w tym tygodniu? Jeśli jesteś "normalnym chłopakiem" to nie powinieneś mieć problemów z umówieniem się z dziewczyną na randkę.
DobryPrzegryw: Weź się za robienie pieniędzy a Karyny od Sebów niech #!$%@?ą. Bycie singlem to najpiękniejszy okres w życiu, grasz sobie na konsoli, jarasz blanty, nikt ci nie truje co masz robić, chcesz zamówić sobie pizzę do domu to możesz robić to codziennie, nikt nie marudzi że złe odżywianie, gdzieś chcesz pojechać, zmienić kraj zamieszkania, jesteś wolny do wszystkiego.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak ktoś już napisał - jeśli do tego wieku nie miałeś dziewczyny to ZAPOMNIJ, że to wina jakichś fizycznych rzeczy jak zakola czy bęben.

Pomyśl czego szukasz i co robisz źle.

I serio - laski nie lecą na jakieś #!$%@? o gwiazdach i jestestwu, ale potrzebują kogoś przy kim będą wesołe, przy kim poczują spokój i bezpieczeństwo, że jutro nic się nie zepsuje.
@AnonimoweMirkoWyznania:
#!$%@? byłem taką samą smętną #!$%@?ą bez dziewczyny.
Teraz jestem dalej bez dziewczyny ale się nie użalam z tego powodu. Znalazłem sobie hobby i 1000 powódów, dla których związki są #!$%@?. Pozdrawiam
Kilka powodów dla których warto być samemu






To tylko kilka z powodów. Pozdrawiam jeszcze raz #mgtow