Wpis z mikrobloga

#zwiazki #ukraincy #niebieskiepaski #rozowepaski
Wczoraj dostałem smsa od jednego z mieszkających u mnie ukraińców który bardzo mnie rozbawił i zapewnił mi doskonały humor na resztę dnia. ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Teraz drogie Mirabelki i Mirki macie szansę wpłynąć na losy telenoweli miłosnej. Głosujemy czy Oleg może żyć z Julą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz fishery - #zwiazki #ukraincy #niebieskiepaski #rozowepaski
Wczoraj dostałem smsa od ...
źródło: comment_VIozCUr4G3APltUJ7cn5NZu57B80XUKk.jpg

Czy Oleh może żyć z Julą ?

  • Tak, należy mu pozwolić. 74.5% (172)
  • Nie, niech kombinuje. 25.5% (59)

Oddanych głosów: 231

  • 17
@iEarth: Nie wiem. Decyzja wykopków będzie prawomocna. Wprawdzie niezbyt mi leży obecnie ich przenoszenie (nie mam wolnych dwójek) ale jeżeli wyrok wypoku zapadnie to przekombinuję tak iż dostaną swój pokój.
@arkagham: Atencja jest mi obca. Nie mam potrzeby piąć się w rankingu czy zostać bordo.
"Dla dobrego uczucia" muszę zwolnić którąś dwójkę: przenieść ludzi (być może przerzucić na inny budynek), potem zaś zapchać "dziury" w pokojach w których mieszkali Jula i Oleg.
@fishery: Powiedz, że w pańskiej Polszczy funkcjonuje szlacheckie "prawo pierwszej nocy".

Prawo pierwszej nocy (łac. ius primae noctis) – prawo mężczyzny o wysokiej randze społecznej, rodzinnej lub religijnej do zdeflorowania świeżo poślubionej żony każdego z wprost mu podległych czy zależnych mężczyzn.