Wpis z mikrobloga

@Koci nie trenuję ale mam taką pracę że na brak ruchu nie narzekam ale nie jest to ciezka fizycznie praca

@PMV_Norway dziś właśnie wstałem wcześniej by sprawdzić i to samo, otwarte okno w Krakowie to taki średni pomysł, myślę że to może być powód bo dopiero od dwóch miesięcy mieszkam w Krakowie. Obawiam się jakiejś migreny bo w najbliższej rodzinie mama i siostra cierpią na migrenowe bóle a mi już wcześniej się
@metrom: Jesli mieszkasz w centrum to faktycznie slabo.
Moze miec to zwiazek z powietrzem jak najbardziej. Zmiany cisnienia rowniez. Zmierz sobie cisnienie 2x dziennie.
Mozesz miec migreny. Wiem co to jest i juz ci wspolczuje. Robilem miedys AMA o tym bo sam cierpie
@PMV_Norway mam nadzieję że to tylko powietrze bo długo tu nie zabawię, fakt że trochę pokrywa się ze spadkiem temperatury i że niektórzy już palą, ciśnienie mam w porządku, książkowe
@metrom: Sprawdzałeś sobie ciśnienie krwi?

Jak najbardziej to też może być zmiana otoczenia. Jeszcze się nie zaaklimatyzowałeś.

Najlepiej wizyta u lekarza. Nie ma sensu się męczyć, lepiej coś działać.
Sprawdzałeś sobie ciśnienie krwi?


@MMARS: tak, już pisałem, książkowe
może i tutejszy klimat choć trochę dziwne że pod koniec drugiego miesiąca pobytu dopiero
@metrom: Poszukaj w swoim bliskim otoczeniu czy nie ma czegoś chemicznego lub toksycznego, co możesz wdychać.

Bóle głowy zawsze mają jakąś przyczynę. Zmykaj do lekarza! Nie zwlekaj!
@MMARS: prócz wykopu nic rakotwórczego nie używam( ͡º ͜ʖ͡º) zobaczę co będzie jutro rano, obawiam się że to mogą być jakieś początki migreny za względu na to że dwie osoby z najbliższej rodziny mają
@metrom: Hehehe To nie od wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś zaprawiony w tutejszych dyskusjach.

Oby to nie była migrena. Największym wrogom nie życzę migreny.

Trudno mi coś więcej poradzić. Organizm ludzki jest tak skomplikowany, że trudno go zrozumieć.
@MMARS: wiem że internet to nie jest odpowiednie miejsce na szukanie diagnozy, tak zapytałem może miał ktoś podobnie bo bóle głowy zaraz po przebudzeniu to dość dziwny odpał, rozumiem w ciągu dnia jak się zdenerwuję, nie zjem itp. ale żeby wypoczęty umysł po zdrowym śnie napierdzielał to dziwne, no nic dzięki za chęci, pozdrawiam
@gikeryooo w pierwszej kolejności o tym samym pomyślałem ale nic innego za tym nie idzie, będę musiał to skonsultować, dziś już bez bólu się obudziłem, nie wiem