Wpis z mikrobloga

XD ostatnio z braku czasu nie mogłem śledzić wszystkich wydarzeń, ale m. in. React jest już na licencji MIT. Jak przypominam sobie bóle dupy wszystkich osób, którym się nie chciało wchodzić w Reacta i jedynym argumentem była licencja to mam xD. Nawet nie chciało im się wtedy sprawdzić zagadnień związanych z licencją, ale wyrok już wydany xD. Pamiętam, że pierwsze pytanie nawet na meetupach JSowych często padało o licencję. Nie dlatego, że kogoś to interesowało, ale hehe patrz mati tylko angular, zapytam ich o licencję to im dupy pękną xD. Chyba najśmieszniejsze były zażenowane miny ludzi z bardzo dużych korpo, który musieli trzymać fason i tłumaczyć takiemu geniuszowi coś co wygooglowałby w 10-15 minut. Z drugiej strony to właśnie przez płaczków licencja się oficjalnie zmieniła, więc dzięki i dalej do przodu XD teraz jeszcze React Native i GraphQL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#programowanie #webdev #frontend #react #javascript
  • 7
@xDrope

Ja p*#!(@*# wszyscy tylko react, vue, inne #!$%@?. Wymyślili sobie, że do szablonów wpierd!#(* co się da i będzie dobrze.

A potem siadasz do takiego projektu z 300-400 komponentami, pytasz o co tu zapier#!*(@# i może jakaś architektura coś? Paaanie jaka architektura, jest react jest jakaś wariacja fluxa; jest ninja yolo supermen.

React to jQuery evergreenów.

#niepopularnaopinia