Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Są za duże zabezpieczenia żeby doszło do "cofki". Jeśli nawet podszedłbyś do tego źródła gazu to miałbyś taka mega kuchenkę gazową. Ogień na kilkanaście cm i tyle.

Branża elektro-energetyczna to głównie, ale wykonujemy przeciski pod drogami, kanalizację, odwodnienia. Ogólnie dość uniwersalna firma, ale tak jak pisałem, 80% robót to podwykonawcy PGE
@Tomo_BiF: Potwierdzam. Nawet wykrzywiona elektroda. Sam się śmiałem póki nie spróbowałem. Zawsze w pracy rury wodociągowe tak lokalizowaliśmy. Jak nie mogliśmy znaleźć zasuwy (np. zabrukowana) szliśmy z drutem w wzdłuż i wszerz, a tam gdzie się krzyżowały była np. nawiertka i za nią zasuwa. Lepsze niż lokalizatory. A wykopki nie próbowały a się wymądrzają, że zabobony :P
@YoshiTurboMaster: #!$%@?..

mój wujek kopię studnie i właśnie używa takich różdżek i co? Działają... Za cholerę nie wiem jak bo jak ja wziąłem ją do ręki to nie działało nic, ale jak on trzymał za jeden koniec ja za drugi to już wykrecalo nadgarstki ;) opowiadał mi że czasami to jest taka siła że nadgarstki może polamac.
A poza tym nie każdy człowiek ma do tego predyspozycje.