Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Zmieniłem ubezpieczyciela miesiąc przed końcem umowy (mowa o AXA). Agent wysłał im wypowiedzenie. Dziś przyszedł mi papier, że ubezpieczenie (w AXA) zostało przedłużone. Dzwoniłem do nich, wykręcają się, że nic nie dostali. Mam potwierdzenie mailowe, że poszło. Straszą mnie windykacją. Co teraz robić? Mam dwa ubezpieczenia OC... #ubezpieczenie #ubezpieczenia #oc #pytanie #kiciochpyta #samochody #motoryzacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@handler: Siemano! a informowałeś o tym, że masz potwierdzenie mailowe? skontaktuj się też z agentem, który wysyłał im to wypowiedzenie, żeby ogarnął sprawę ;) dodatkowo pamiętaj, że automatycznie przedłużone ubezpieczenie można wypowiedzieć na podstawie art. 28a ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych - tylko wtedy trzeba by było zapłacić za tyle dni ile obowiązywała ta polisa, mam nadzieję, że się uda!
  • Odpowiedz
@handler: To uderzaj bezpośrednio do agenta. Agent ma możliwość podbić pieczątkę, napisać kiedy to od Ciebie przyjął i numer pośrednika dopisuje i podsyła jeszcze raz do AXY i przyjmą to z datą, z jaką to przyjmował od Ciebie ;) Pod warunkiem, że jest też agentem AXY
  • Odpowiedz