Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznaliśmy się na tinderze. Zmierzało to w stronę związku, ale ostatecznie skończyło się na fwb. Oboje zadowoleni. Obiecaliśmy sobie wyłączność. Ostatnio on czekał specjalnie, aż mu urośnie zarost i zrobił sobie selfie, które wrzucił na tindera, którego założył "do trollowania". Tak, wiem co o tym myślicie... Dobrze myślę, że mam prawo być wkurzona?
#tinder #zwiazki #fwb #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, nie masz prawa być wkurzona. nie jesteście razem, macie tylko chory układ na wyłączność lel. nie rozumiem wgl wchodzenia w fwb zastrzegając sobie wyłączność, lol xD nie rób inby tylko znajdź faceta, jeśli chcesz prawdziwą wyłączność to wejdź w związek a nie w heheheh jesteśmy znajomymi od ruchania heheh nasza znajomość polega na seksie
  • Odpowiedz
@pqp_1: no dla mnie normalna sprawa, fwb jest zabawą w której nie ma miejsca na przywiązanie, zazdrość czy wyłączność :D jak chce się mieć kogoś tylko dla siebie to się wchodzi w związek.
  • Odpowiedz
@consummatumest: dla ciebie i dla mnie taki układ jest chory, ale dla innych to coś normalnego, a są jeszcze tacy co chwala się ze są w takich układach

fwb to często związek, tylko ludzie boją się nazwać tego zwiazkiem, poprostu nie chca być odpowiedzialni i chcą mieć wymowke by w dowolnym momencie opuścić taka osobę tłumacząc to tym ze to nie był związek tylko fwb
  • Odpowiedz