Wpis z mikrobloga

Witamy na wykop pl, dziś dowiedziałem się, że posiadanie linków i źródeł do badań naukowych to 'manipulacja', a strony organizacji medycznych, czy uniwersytetów są "pedrylskie". Do tego za danie bzdury na temat kogoś innego można dostać +150 plusów, ale to nic nowego. Ktoś mi też "wiele razy udowodnił, że się mylę, zarówno konsekwentnie logicznym wnioskowaniem, jak i danymi naukowymi." - ciekawe rzeczy można się dowiedzieć na tym portalu :>

https://www.wykop.pl/link/3934473/comment/48824149/#comment-48824149
https://www.wykop.pl/link/3934473/comment/48825033/#comment-48825033
#bekazprawakow #neuropa #lgbt #homoseksualizm #nauka #polityka
  • 16
@artpop: @artpop: Moja matka jest psychiatrą i często miewa pacjentów, zaciągniętych do gabinetu przez rodzine. Przykładowo raz umówiona na wizytę była kobieta, która wyszła z gabinetu, gdy okazało się, że lekarz specjalista nie ma takich samych poglądów i uważa, że coś "nienormatywnego" jest normalnym zjawiskiem występującym w przyrodzie. Przecież poglądy się powinny zmieniać pod wpływem faktów. Mnie osobiście denerwują znawcy, biegli, którzy dyskutują z osobami o większym autorytecie w danej
@Arkatch: każde jedno moje spojrzenie na główną owocowało co najmniej trzema źródłami najbardziej #!$%@? opinii jakie widziałem w danym kwartale roku.

Tak, generalizuję. Jak ktoś normalny chce się kisić w tym gównie które jest na głównej to trudno. Tym gorzej dla niego.
Jakieś zrozumienie mogę okazać osobie która >50% czasu spędza na mikro i prosić ją o zaniechanie zbierania nowotworów z głównej.
@artpop: ilu jeszcze zjebow bedzie udzielac sie na gownoportalu dla przegrywow i wymagac logiki i rigczu

chcesz #!$%@? podyskutowac naukowo to sie zapisz do kola milosnikow nauki albo pisz na ich forum a wypok.peel pozostaw januszom internetu

elo typie
@artpop: polecam przeczytać książkę "skutek uboczny- smierć" która mówi o manipulacji podczas badań naukowych- np badanie wyszło po naszej myśli tylko na grupie wiekowej 22-30 lat (a stanowi to np 20% grupy badanych) wiec opublikujemy jedynie ten fragment, pomijając ze na 80% badanych skutek był odwrotny do zamierzonego. Pracowałem w paru koncernach farmaceutycznych- mimo ze powyższa książka ma dobre naście lat, nic sie nie zmieniło