Wpis z mikrobloga

@thoris_nocny_marek: Jak pracujesz w UK albo chociażby jesteś zarejestrowany u lekarza to nie ma takiej opcji aby legalnie mieć polski samochód bez angielskiego ubezpieczenia i MOT w UK. Jako turysta możesz do pół roku (są w ogóle tacy?). Są jednak na pewno tacy, którzy jeżdżą tak latami i nic się nie dzieje, wyjątek nie potwierdza reguły. Ktoś tu ostatnio o tym pisał, było konkretne podsumowanie tematu - warte przypomnienia.
@thoris_nocny_marek: znajomi ziomale robili tak, ze jeździli jednym samochodem 6 miesięcy, wracali do Polski , przerejestrowywali samochód, nowe blachy itd , wracali z powrotem do uk i jeździli kolejne 6 miesięcy. Dla mnie głupota , samochody tutaj sa tak tanie , ubezpieczenie może być drogie , zależy gdzie mieszkasz ...
@Eswemenasja: nie do konca chcialbym sie pozbyc Polskiego auta, bo mam zamiar nim jezdzic po powrocie do kraju za jakies 9 miesiecy, nie jest mi tez niezbedne auto z uk, ale pomyslalem ze mogloby byc wygodniej jesli chodzi o zakupy, dojazdy tu i tam czy zwiezienie rzeczy kiedy bede wracal z UK do Polski