Wpis z mikrobloga

@justkilling: @michgur: Podstawą jest dobry, spory słoik, najlepiej z nakrętką, ja miałem taki bez, więc prowizorycznie założyłem na niego worek foliowy. Chodzi o to, aby zapobiec nadmiernemu wyparowywaniu wody na zewnątrz słoika. Musi być zamknięty obieg.
Na spód sypiemy warstwę keramzytu ugrodniczego, następnie dosypujemy ziemię ogrodową. Nie za dużo, nie za mało - adekwatnie do roślinki jaką chcemy sadzić.
Następnie delikatnie sadzimy roślinkę. Dobrze jest wybrać taką, której korzenie będą
  • Odpowiedz
@Izdeb: Ty mało piszesz na mirko, ale fajnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niedługo nowy, to znowu będę musiał szukać danych, żeby w PIT-a wpisać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Izdeb: Też mi takie wyrosły w kwiatkach z ikei, na początku byłem mocno zdziwiony i bałem się tego dotknąć ale okazało się, że to dość częsty przypadek. Grzybek nazywa się czubnik cytrynowy
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@pasq123 pasuje! Dzięki!

@ataeB niestety nie mam :(

@Zashi dobry kontent nie powstaje codziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to właśnie jest w tym najlepsze. Wraz z "docelową" roślinką przenosimy setki innych organizmów nie widocznych na pierwszy rzut oka i możemy obserwować co się z tego rozwinie.
  • Odpowiedz