Wpis z mikrobloga

Murki potrzebuję pomocy
Mój kumpel z roboty lvl 50+ odkrywa internety a właściwie yutuby i do tej pory wszystko było spoko co najwyżej raczył nas czasem opowiadaniami o filmikach które były szlagierami naście lat temu ale niedawno odkrył ciemniejszą stronę tuby.
Kilka dni temu przebąkiwał coś o szczepionkach
Wczoraj o chemtrailsach i po drodze zahaczyliśmy dyskusją o ewolucję
Dziś dał mi na karteczce adres filmu (nie ogarnia jeszcze e-maila) o "naukowcu" który "udowadnia" że ziemia ma nie więcej niż 6000 lat.
Chłopaki powoli za jego plecami zaczynają drzeć łacha a w tym tempie jutro Ziemia będzie płaska lub co gorsza trafi na wypok. Chciałbym go jakoś nakierować ale mimo że szanuje moje zdanie ciężko mi do niego dotrzeć bo przecież na tych filmach są "naukowcy" z dyplomami.
Jest człowiekiem wierzącym i uznałby autorytet jakiegoś księdza a wiem że KK złagodził nieco swój stosunek do teorii ewolucji i do tych 6000 lat, poszukuję jakichś materiałów właśnie w tym kierunku najlepiej w formie filmowej.

#teoriespiskowe #religia #kosciol #plaskaziemia #ewolucja #antyszczepionkowcy #nauka
metrom - Murki potrzebuję pomocy
Mój kumpel z roboty lvl 50+ odkrywa internety a wła...

źródło: comment_axjujS2g2yWR5LNoHUWHbqUlRUHXsW50.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@metrom: Mniej więcej podobna sytuacja dzieje się z moim znajomym wiek około 40 lat. Dla mnie czasy prawda2.info, filmów z żółtymi napisami i wszystkimi teoriami spiskowymi dawno mineły, on dopiero to odkrywa i buduje jakieś ozonatory, myśli nad wolną energią i robi eksperymenty z wodą.
  • Odpowiedz
@ekoterrorysta: też mi się wydawało że uznał ale on się właśnie ze mną wczoraj kłócił że nie więc nieco zwątpiłem a na szybko znalazłem tylko słowa JPII które traktują łagodniej, poszukam dalej
  • Odpowiedz