Wpis z mikrobloga

@ksaler: No, ale zwróć uwagę że ci ludzie normalnie poubierani, na normalnych rowerach, nikt nikogo nie wpada... W Polsce, szczególnie w dużych miastach masz synów boga wiatru, zapie*dalających w kalesonach i durszlaku na łbie i kopiących w około co i kogo tylko się da, jeśli ośmieli się przypadkiem stanąć na drodze.
@LordDarthVader: w Holandii też są mandaty za blokowanie chodnika/miejsca gdzie jest zakaz - €30 dokładnie. Są miejsca w których nie można stawiać rowerów i są odcinane/zabierane przez odpowiednie służby. Rowery, które zbyt długo stoją w jednym miejscu i wyglądają na opuszczone najpierw mają naczepioną taką specjalną kartkę (pic rel), a później również są "odholowywane" i trafiają razem z tymi poodcinanymi, po które nikt się nie zgłosił na aukcję/skup.
Pobierz geuze - @LordDarthVader: w Holandii też są mandaty za blokowanie chodnika/miejsca gdz...
źródło: comment_texuZQSwieWkD5Iin2XnFHrSLh6Ks8QX.jpg
nikt nikogo nie wpada..

zapie*dalających w kalesonach i durszlaku


@RobertKowalski: bądź #!$%@?ących w kaszlących tedeikach igłach co kobieta płakała jak sprzedawała, czy też pieszych łażących jak lemingi

niestety jest problem z kulturą osobistą i szacunkiem dla drugiej osoby w naszym kraju, najzwyczajniej, moje jest moje, a reszta niech spi....la, nie ma związku czy dany kut..s porusza się rowerem, samochodem czy na własnych nogach, ch..j pozostanie ch..em ( ͡° ͜ʖ
No, ale zwróć uwagę że ci ludzie normalnie poubierani, na normalnych rowerach, nikt nikogo nie wpada... W Polsce, szczególnie w dużych miastach masz synów boga wiatru, zapie*dalających w kalesonach i durszlaku na łbie i kopiących w około co i kogo tylko się da, jeśli ośmieli się przypadkiem stanąć na drodze.


@RobertKowalski: To brzmi jakbyś nie był za granicą a tym bardziej w Holandii lub w Niemczech.
Nie jest tak jak napisałeś.
Fastboot - > No, ale zwróć uwagę że ci ludzie normalnie poubierani, na normalnych row...
@Fastboot: @RobertKowalski: rowerzystów mnóstwo, na dodatek jeżdżą szybko, często agresywnie, no i łamią przepisy, wiec trzeba uważać. Tak czy siak nie widziałem póki co żadnej scysji, co przy takim natłoku pojazdów i pieszych jest sporym sukcesem.

Ps. Cisza na ulicach i brak spalin są dzięki tym rowerom nie do przecenienia. Przynajmniej tak to widzę po jednym dniu bycia tutaj...
@Fastboot: do tej pory nie czaję tego, że oni pozwolili na te pierdziawki na ścieżkach rowerowych. A do tego 90% nie ma już ograniczników i cisną na niebieskich blachach 50-60...

A co do agresywnych debili na rowerach to ja na szczęście mieszkam na prowincji i praktycznie nie widuję takich obrazków, ale faktem jest, że w dużych miastach jest masakra. Szczególnie, jeżeli chcesz się poruszać trochę sprawniej niż spacerowe tempo.

W filmie
Nie czaję tej waszej fiksacji na punkcie dolnej części stroju kolarskiego, zboki


@Zergall: Z moich obserwacji wynika że im bardziej obcisły kaleson i kolorowy hełm tym większa agresja rowerowa.
Żeby nie było, jeśli temperatura jest wyższa niż 10C sam dojeżdżam na zakład rowerkiem ( 15km w jedną stronę ).