Wpis z mikrobloga

W kontynuacji tego wpisu, mam kolejną porcję propozycji.
Pozwolę sobie pierwszy raz zawołać tych, którzy go polubili ;)

21. Chilli con carne z ryżem
22. Tarta ze szpinakiem, fetą, pomidorami i kurczakiem
23. Quiche z dowolnymi składnikami
24. Batoniki owsiane z bananem, żurawiną i migdałami/orzechami
25. Omlet z łososiem + sos cytrynowy
26. Tarta z brokułami, boczkiem i papryką
27. Placuszki twarogowe (2 jajka, 2 łyżki płatków owsianych, 250 twarogu chudego, pól łyżeczki proszku do pieczenia, słodzik/cukier)
28. Mięso mielone, ajvar, kasza pęczak
29. Sos śmietanowy z prawdziwkami i makaronem
30. Mieszanka sałat, grillowany kurczak, pomidory, papryka, ser, grzanki + ulubiony sos np. czosnkowy
31. Naleśniki na słono np ze szpinakiem i kurczakiem
32. Naleśniki na słodko
33. Jajka faszerowane z avocado
34. Chaczapuri + sos tatziki
35. Jogurt naturalny + płatki owsiane błyskawiczne + banan/truskawki/brzoskwinie/jabłko (można zrobić wersję na gęsto z mało ilością jogurtu lub dodać jego ilość, zblendować = shake)
36. Kotleciki z kurczaka mielonego + sos pomidorowy i makaron
37. Kurczak + mieszanka chińska + sos słodkie chilli + makaron
38. Sos z pomidorów + ryż + ser lazur (można dodać mięsa, ale bez smakuje lepiej dla mnie)
39. Sałatka z kurczakiem i makaronem z zupek

A na jutro do pracy nr 37 i 35 w wersji shake'a ;)
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw #praca #jedzenie #jedzzwykopem
Pobierz
źródło: comment_fhpxqo0hRM1SfIYDbDYXc4ltFDAZHxRr.jpg
  • 40
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (167)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @dmxo @plen @Rias_Gremory @Giggsy @niemaszkonta @EndlessDream @revon @Xboczek @CryMeARiver @Hedonistka @Przepiorek @czareksy @Kate123 @drakkein @aggeta @Grzechu10g @saltacme @im_paradox @mrwhite0 @Ajnowa
@Dawtona: i na #!$%@? to wrzucasz bez podania pelnych przepisow? Po to zeby zaszpanowac ze nie kupujesz kanapek w bufecie tylko sama gotujesz sobie ryz?

"Lista rzeczy ktore potrafie zrobic, ale nie powiem jak, sami sie domyslcie o co mi chodzi, bijcie mi brawo"

Jogurt naturalny + płatki owsiane błyskawiczne + banan/truskawki/brzoskwinie/jabłko (można zrobić wersję na gęsto z mało ilością jogurtu lub dodać jego ilość, zblendować = shake)


To jest google
@Przepiorek: moze sobie byc krolowa swojego zamku ulepionego z gowna, ale niech #!$%@? sie jak czlowiek, a nie jak malpa

Ulep jej oltarz z gowna i bij poklony, ale po jaki #!$%@? zasmiecac powazny tag jakimis wyliczankami "co potrafie przygotowac do jedzenia- lista".

"jutro do pracy nr 17 i 95 w wersji gowna, hihihi" ja #!$%@?.
@bykubyk: Dobieram baterie do laptopów/telefonów/elektronarzędzi/rowerów, zasilacze, klawiatury, przetwornice...

Nie jestem dietetykiem więc po luju miałabym pisać zasady odżywiania? Ja tylko smaczne żarcie wrzucam które robię z głowy, bez przepisów.
@Wafellini Mój drogi, nie chodziło mi o podanie pełnych przepisów, a propozycji co można wziąć do pracy do jedzenia. Skłoniło mnie przeczytanie setnego postu "ej Mirunie co mogę wziąć do jedzenia do pracy bo przejadło mi się to, to i tamto, pomóżcie", odpowiedzi na takie posty zawierają w większości propozycje. Poza tym, nie rozumiem skąd takie poczucie, że wszystko trzeba mieć na tacy, skoro wujek Google potrafi znaleźć wszystko. Pozdrawiam cieplutko :)