Wpis z mikrobloga

Podejrzewam że mój znajomy może sobie coś zrobić. Niedawno rzuciła go dziewczyna dla jednego z gości którego uwazalismy za naszego przyjaciela. Teraz chodzą razem, a dziewczyna nagadala w szkole rzeczy że ma małego fiutka i nie umie ruchac. Kumpel mówi mi że od dłuższego czasu myśli o założeniu pętli na szyję, że ta myśl jest jedyną pozytywną w jego życiu. Wiem, że bierze jakieś leki od psychiatry. To byłby już mój 5znajomy, który by się powiesił przez kobiete... Co mogę zrobić? Rozmowa do niego nie dociera #depresja
  • 28
@Monalka mam dużo znajomych. Jeszcze 2w sumie się zabiło ale inaczej. Jeden kiedyś naplul mi do ucha jak miałem 10lat i powiedziałem że karma do kiego wróci, a on mnie wysmial.10lat później jak ja miałem 20 a on coś koło 25tez się powiesił, ale nie wiem z jakiego powodu

Z drugim ostatni raz widziałem się w paczce znajomych , miesiąc później skończył pod pociąg. Podobniez był nacpany.
Więc może i jestem omenem,
@OzaweNakashi Chyba nie poszedłbym z Tobą na piwko. A tak na poważnie to pogadaj z nim lub poinformuj kogoś z rodziny takich sprsw nie można olewac. A ta dziewczyna to jakaś głupia #!$%@?, która nie reprezentuje sobą żadnego poziomu. Wscieklizne macicy ma jakąś czy co #!$%@?? Takimi osoba nawet nie warto sobie zawracać gitary.