Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@maslok_maslana
@Krol_Wszechswiatu Najwięcej Chorwatów skazano za czystki etniczne w dolinie Lašva i zbrodnie na Bośniakach w Mostarze, prawie całe dowództwo HVO i kilku polityków z Republiki Herceg-Bośni poszło siedzieć. A Milošević od pewnego momentu był wrogi wobec Republiki Srpskiej, podobno w Dayton miał powiedzieć Boszniakom że zasługują na Sarajewo bardziej niż "ci tchórze którzy strzelali do nich ze wzgórz"
  • Odpowiedz
@Ungern: No i właśnie o tym mówie.. Lepiej nie osądzać, że ktoś był tym jedynym złym, okrutnym skoro tak mówią największe media na zachodzie, bo ten zachód nie był podczas wojny bezstronny.. Później się uciera, że Serbowie to zły naród, a to już nie jest sprawiedliwe. To boli tak, jak bajka propagandowa niemiecka z 2 wojny pt "polacy z szablami atakowali niemieckie czołgi", co nie jest prawdą a znane i
  • Odpowiedz
@maslok_maslana: zgadza się, cieszę sie że można jeszcze tu prowadzić wartościowe dyskusje. Podobno Miloszewic gdy dowiedział się o tym co robią Serbowie w Bośni krzyczał tylko "co oni wyprawiają" - był wsciekły i zrozpaczony. Z resztą organizacje para-militarne były wspierane przez partie Serbskie, ale nie przez rząd.
  • Odpowiedz
@korbixon: pieniądze są już prawie pełnoprawnym wehikułem czasu, można przy ich pomocy zmieniać przeszłość i historię, jeszcze tylko dopracować możliwość ingerencji w przyszłości świata i ktoś dostanie Nobla, czyli pieniądze.. czyli materiał na budowę.. Trochę poleciałem, ale chyba smutną prawdę o dzisiejszym świecie i historii uchwyciłem ( )
  • Odpowiedz
@Krol_Wszechswiatu: w punkt- niestety tak to wygłąda, dlatego trzeba dokładnie szukać i analizować. U mnie taki przełom nastąpił w gimnazjum, gdy poczytałem sobie o wojnie secesyjnej i południe jako strona konfliktu okazało się zupełnie inne ;)
@maslok_maslana: haha nie no oczywiście nie to miałem na myśli- na północy żyją Sło-Sło weńcy #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz co zajrzę do moich źródeł
  • Odpowiedz