Wpis z mikrobloga

  • 11
@Fushin Ostatnio identyczny tekst zapodał mój wujas, po czy zaproponowałem silowanie na reke waga nasza podobna....

Był bez szans
  • Odpowiedz
@Fushin: @Pakq: Może to jest januszowanie, ale przecież to w 100% prawda, na siłowni ćwiczysz podnoszenie ciężarów, a przy pracy fizycznej kondycję, inne mięśnie itd.
Dlatego właśnie koleś z wyrzeźbioną klatą może nie wytrzymałby dnia przy bardzo ciężkiej pracy, a Janusz z piwnym brzuchem bez problemu.
  • Odpowiedz
@FireDash: akurat ten janusz z piwnym brzuchem musialby miec wyjatkowo dobra kondycje a ten z klata wyjatkowo slaba... przeciez jak bys wzial takiego typowego fitnesiaka i typowego janusza to w fizycznych zajeciach fitnesiak grubasa rozpierdzieli we wszystkim doslownie.
  • Odpowiedz
@Fushin: Widziałem niektórych brzuchatych pracowników przy pracy na budowie i podejrzewam, że nikt by się nie spodziewał, że można przy takiej sylwetce być tak wytrzymałym i pracować w upale 30 stopni przez 10h.
  • Odpowiedz
  • 0
@FireDash
@Fushin
to. teraz pracowalem z brzuchatym 130kilo chyba ekwadorczykiem. chlop nie do zdarcia, calymi dbiami lopata machał i jakby inni mu przerw nie zarządzali to by ich nie robil
  • Odpowiedz