Wpis z mikrobloga

https://www.facebook.com/gazetapl/posts/10155732789629583

O #!$%@? jakie raczysko. Policja zatrzymała gościa do kontroli, zawodowego żołnierza. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów więc pewnie mieli go na dołek wziąć celem ustalenia tożsamości. Gość ich pobił, trzeba było wzywać inne patrole. Ludzie w komentarzach chwalą gościa, że sobie poradził z policjantami i że dobrze będzie bronił kraju w razie czego XDD Że hehe dobrze że spuścił #!$%@? pałom.

Jak ten kraj ma być normalny jak takie #!$%@? stanowią jego społeczeństwo.

#bekazpodludzi #policja
  • 7
@nn1upl: Spójrz na to też pod innym kątem. Ta sytuacja, raz, że obrazuje niski poziom wyszkolenia oraz profesjonalizmu polskiej policji, dwa, że uwidacznia, jak niskim zaufaniem społecznym, a już z pewnością, brakiem szacunku, cieszy się ta formacja.

To nie społeczeństwo taką ją uczyniło. To policja zrobiła samej sobie.
@mysliszonichazmasz: Byk 120kg żywej wagi, wyszkolony (pewnie silny jak cholera) żołnierz - również w walce wręcz, do tego uprawia jakieś sporty walki. Takie dziwne, że ich powalił?
Ja nie wiem co ludzie robią, że ciągle albo mandaty wyłapują albo mają inne zatargi z policją, ale mnie osobiście jak na złość nigdy nic złego nie zrobiła. Dwa razy mnie złapali za picie nad Wartą z czego raz obniżyli mi mandat do 5