Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu od kiedy z własnej głupoty straciłem Kobietę życia.
Minęło kilka lat i nigdy już nikogo nie pokochałem nikogo chociaż w części tak, jak kochałem Ją.
Wiem dopiero teraz, kiedy już dobijam do trzydziestki, że to była Kobieta mojego życia.
Że to była Kobieta, która byłaby cudowną matką moich dzieci i z którą chciałbym się zestarzeć.
To była Kobieta, która robiła dla mnie wszystko, trwała przy mnie na dobre i na złe, którą kochała moja rodzina i ja.
Byłem tak okropnie ślepy i traktowałem jej obecność przy mnie jako pewnik, szukałem wrażeń i myślałem tylko o sobie.
Pomiatałem Nią czasem, nie doceniałem nigdy.
Płakała wiele razy przeze mnie.

Dzisiaj jestem sam, po kilku nieudanych związkach z kobietami, które do pięt Jej nawet nie dorastały.
Czuję, że należy mi się ten bolesny kopniak, bo zasłużyłem. Ale wiele bym dał, żeby cofnąć czas i nigdy jej nie wypuścić.

Zawsze gdy jestem w #krakow szukam jej wzrokiem z nadzieją, że może na siebie wpadniemy. Że może pogadamy, że to będzie jakiś bodziec do próby odratowania tego. Często sobie wyobrażam w myślach jak ją odzyskuję.
Nie mam z nią żadnego kontaktu od kilku lat. Była to jej decyzja i jej wola.
Sam śmiałości nie mam żeby napisać. Wiem tylko pobieżnie, że dobrze jej się wiedzie (po tym, co uda się wyczytać z portali społecznościowych).
Czy będę jeszcze kiedyś szczęśliwy?

#feels #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kilka lat temu od kiedy z własnej g...

źródło: comment_UPXxszJnJQdevUmUR7DJRtm2SdE00T9U.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sdkfz: Znajdz Ją!!!!!! zrób to. nie dzwoń bo top głupie a tymbardziej nie pisz smsów, maili itd. Znajdz ją nawet niech ktoś Ci pomoze -zadzwoni do niej i wypyta gdzie pracuje lub że ma rozmowę kwalifikacyjną tu i tu o tej godzinie....wtedy miej najpi.ekniejsze kwiaty!!
nie uda się lub tak 50% na 50% ....a jak sie uda to wiesz że coś dokonałes

Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz
PrzyjemnaMarzycielka: Akurat przeżywam też ciężkie rozstanie. 8 lat związku. Rozstaliśmy się 3ci raz i nie wiem czy nie ostatni. Boli najbardziej to, że straciłem najlepszego przyjaciela. Zawaliłem. Praca była ważniejsza niż czas spędzony z nią, a oświadczyny cały czas odkładałem na później, nie byłem gotowy... teraz żałuje wszystkiego. Chciałem jeszcze zawalczyć ale po 4 miesiącach zaczęła się spotykać z kimś innym. Dalej mam nadzieję, że za rok, dwa nasze drogi się
  • Odpowiedz
**ObywatelPanstwaIdiotow**: 1) Jesteś przegryw bo jęczysz ze Ci się życie kończy przed 30...
2) jesteś przegryw bo szukałeś wrażeń, mając klejnot przy sobie
3) jesteś przegryw, bo nie masz jaj by walczyć o nią

Idź zdejmij wąskie rureczki z d--y, usuń konto i rycz w piwnicy, bo jak myśle, ze z mojego syna może ktoś taki jak Ty wyrosnąć to mnie krew
  • Odpowiedz
Mirko: Sam o tym zdecydujesz. Popełniłeś fatalny błąd a być może najlepszą decyzję w swoim życiu. Też kiedyś miałem taką kobietę. Gdy ją straciłem mój świat rozpadł się na kawałeczki. Trzy lata po tym zdarzeniu poznałem fajną dziewczynę ale dostałem kosza. Znowu bolało i to chyba jeszcze bardziej, bo wierzyłem że znów będą szczęśliwy. Później była kolejna i kolejna.. Ale jakoś nie umiałem obdarzyć ich uczuciem. Po jakimś czasie ograniczyłem kontakty
  • Odpowiedz
@Sepia: xDDD

Zwykle to kobiety szukają kontraktu z byłymi, i to wtedy kiedy ci właśnie kogoś znaleźli. Syndrom psa (suki) ogrodnika. Rozumiem że wracanie do byłych na działać tylko w jedną stronę, kiedy to kobieta chce? xD
  • Odpowiedz
@okmanek: Napisałam tak do tego konkretnego faceta, bo to on mieli we łbie wizję byłej tak intensywnie, że zachodzi ryzyko, że będzie chciał odnowić kontakt i zburzyć spokój. O niej nic nie wiemy. Gdyby było odwrotnie i to dziewczyna chciałaby wrócić, napisałabym to samo. Zluzuj majciory.
  • Odpowiedz
marecki: Też tak miałem i byłem 4 lata w różnych związkach. Trwało to do pewnego dnia, kiedy spotkałem inną kobietę i wiesz co? Okazuje się, że można jeszcze kochać i związek może być jeszcze lepszy.
Głowa do góry. Po prostu nie siedź tylko działaj, spotykaj się z dziewczynami, a kiedyś znajdziesz tę inną, może lepszą może nie, ale znajdziesz.

P.S
Pamiętaj, że człowiek wiele idealizuje, więc przemyśl to. Jest chyba taki film nawet 500 dni miłosci, czy coś.
Obadaj. Trzymam
  • Odpowiedz