Wpis z mikrobloga

W #pracbaza od dawna dużo osób chciało żeby powiesić zegar ścienny tak aby można było łatwo sprawdzić godzinę. No i wreszcie nadszedł ten dzień. Tyle że jak to tak zwykły zegar powiesić (ノ)ノ. Więc ktoś wpadł na pomysł żeby zegarów było więcej i żeby pokazywały aktualny czas ale ze wszystkich naszych oddziałów na świecie. Dzięki temu możesz zobaczyć że właśnie u chinczyka jest samo południe, a u marokanczyka wstaje ranek. Tylko dalej nie zobaczysz która u nas godzina bo mimo masy nowych zegarów zabrakło tego jednego z czasem lokalnym.
#gorzkiezale #truestory
  • 36
  • Odpowiedz
  • 15
@wasiuu
Tak wygląda praca w korporacji. Ty myślisz, że dlaczego kumaci ludzie tak bardzo nie lubią korpo? XD Bo większość rzeczy tam jest realizowana w ten sposób. Ja się zawsze zastanawiam jak takie wielkie firmy, które nic nie potrafią zrobić dobrze w ogóle na rynku istnieją, nie bankrutują i zarabiają miliardy dolarów rocznie xD
  • Odpowiedz
@gupio: Ten film przypomina mi praktyki w pewnym sądzie. Pukasz do dowolnego pokoju, mówisz "dzień dobry, jestem praktykantem " i pytasz czy mógłbyś wziąć akta dowolnej sprawy. Oczywiście zgadzają się i nikt nie sprawdza twojej tożsamości. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Więc ktoś wpadł na pomysł żeby zegarów było więcej i żeby pokazywały aktualny czas ale ze wszystkich naszych oddziałów na świecie.


@vegaushp: U mojego chłopaka w pracy też wpadli na ten pomysł, no i teraz mają cztery zegary pokazujące czas we Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu i Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz