Wpis z mikrobloga

Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że urodził się gejem w Polsce.

Zaszczuwano go w jednej szkole - wiedzieli o tym nauczyciele i dyrekcja, ale skończyło się tak, że matka, żeby go ratować, musiała przenieść Kacpra innego gimnazjum.

Rok szkolny w nowym miejscu rozpoczął się 4 września, chłopiec po trzech dniach powiesił się we własnym domu.


Nie chce mi się powtarzać tego, co mówiłem po śmierci Dominika z Bieżunia, po śmierci Kacpra z Gorczyna i po kolejnych śmierciach kolejnych dzieciaków. 63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach. Niech ona woła.

z fb Jacek Dehnel

2017, a w Polsce dalej jak w lesie...

#neuropa #lgbt
dzejro - >Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że ur...

źródło: comment_M2GpBcR9oco9r22nbpl8WRB7A9f4uZEu.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
Skąd widomo, że ktoś urodził się gejem, a nie, że po urodzeniu w wyniku pewnych zdarzeń, może błędów wychowawczych itp. nim się stał?


@KwestiaPodejscia: Nie ma czegoś takiego jak "stanie się gejem z powodów błędów wychowawczych, pewnych zdarzeń". Człowiek się rodzi z daną orientacją.
  • Odpowiedz
@PlusujMnie: akurat to nie było nic złego i jest mało powiązane z orientacją seksualną. Pamiętam jak moja nauczycielka od WDŻ powiedziała, że młodym chłopcom mogą się "podobać" inni, starsi mężczyźni, bo chcą być tacy jak oni i to by wyjaśniało dlaczego "podobali" mi się kiedyś piłkarze, bo w tamtym czasie fanatykiem piłki nożnej i chciałem być tacy jak oni (wysportowani, dobrze grający w piłe, bogaci, sławni, zajebiści)
dzisiaj wiem, że jestem
  • Odpowiedz
@dzejro @Basiura89: Substancja hydrofobowa to pojęcie z dziedziny chemii / fizyki. Fobie - w tym hydrofobia - to pojęcia z dziedziny psychologii. Zgodnie z definicją słownikową, homofobia nie jest fobią, a po prostu posiada mylącą nazwę. Twórcy tego pojęcia najwidoczniej nieprawidłowo rozpoznali dany temat i przez to nadali nieadekwatną nazwę temu zjawisku. Język ciągle ewoluuje i niestety, nie zawsze w oparciu o dotychczasowe reguły nazewnictwa czy znaczenia słów.

A odnośnie przemocy
  • Odpowiedz
@dzejro: dlaczego większość z góry zakłada że ten chłopak był gnębiony z powodu orientacji? całkiem możliwe że miał problemy z rówieśnikami z innych powodów, być może sam był konfliktowy a niechęć innych do siebie tłumaczył homofobią.
  • Odpowiedz
@dzejro: kto ma tę krew na rękach bo nie rozuiem? dzieciaki które go szkalowały, ot kto, co nie jest ewenementem w Polsce na skalę światową czy europejską, że dzieci szkalują inne dzieci
  • Odpowiedz
jak się jest słabym psychicznie to i fakt bycia molem książkowym może doprowadzić do samobójstwa.


@Kismeth: A jak się ma vaginę to fakt chodzenia po ulicy może doprowadzić do gwałtu.

Interesujące nie?
  • Odpowiedz
Nie "szykanowano" go z powodu "bycia gejem", tylko po prostu #!$%@?ł wszystkich tym, że był rozhisteryzowanym, pełnym pogardy dla innych gówniarzem, obrażającym wszystkich jak leci. Jego zachowanie wynikało z zaburzeń psychicznych, wcale bym się nie zdziwił, jakby był hetero, a geja udawał żeby zgrywać pokrzywdzonego.
  • Odpowiedz
Teraz mając 28 lat to mam w dupie czy ktoś jest pedziem czy nie, wolna wola każdego... ale gdyby tak cofnąć się w czasie od okresu kiedy miałem 14 lat... na 100% u mnie w klasie byłby zaszczuwany w tym również przeze mnie, ciekawe gdzie tak na prawdę leży wina?
  • Odpowiedz
ale on się nie urodził gejem. Stał się gejem na skutek jakichś zdarzeń w życiu np brak opieki ojca

@artpop Mam dwóch kolegów na studiach jeden gej, drugi biseksualny (podobno, bo ja im do końca nie wierzę, bo mogą dopasować to sobie pod poglądy) bardziej się w to nie zagłębiałem, jeden i drugi wychował się bez ojca. Co więcej jest taki youtuber ,,Jakub król,, i też w jednym vlogu słyszałem jak mówi
  • Odpowiedz
@bialepaski: Jasne, jak cie pociągają zwierzęta czy dzieci to jesteś zboczeńcem (choć tu też są już bojówki walczące o swoje "prawa") ale jak ta sama pleć to wszystko ok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mechanizm zboczenia jest ten sam, niewłaściwe ukierunkowanie popędu seksualnego, to że lobby dewiantów walczy o lepszy status nie zmienia faktów
  • Odpowiedz