Wpis z mikrobloga

Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że urodził się gejem w Polsce.

Zaszczuwano go w jednej szkole - wiedzieli o tym nauczyciele i dyrekcja, ale skończyło się tak, że matka, żeby go ratować, musiała przenieść Kacpra innego gimnazjum.

Rok szkolny w nowym miejscu rozpoczął się 4 września, chłopiec po trzech dniach powiesił się we własnym domu.


Nie chce mi się powtarzać tego, co mówiłem po śmierci Dominika z Bieżunia, po śmierci Kacpra z Gorczyna i po kolejnych śmierciach kolejnych dzieciaków. 63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach. Niech ona woła.

z fb Jacek Dehnel

2017, a w Polsce dalej jak w lesie...

#neuropa #lgbt
dzejro - >Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że ur...

źródło: comment_M2GpBcR9oco9r22nbpl8WRB7A9f4uZEu.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach


@dzejro: Jakiś dowód, że to pod wpływem otoczenia, a nie np. przez zaburzenia psychiczne, które idą w parze z homoseksualizmem, albo zwykłe bycie wkurzającymi dzieciakami, które - tak jak niektórzy Murzyni - sobie wmówiły, że są ofiarami i wszyscy na nich krzywo patrzą?
  • Odpowiedz
@kasa: matko jak mi sie cos robi za kazdym razem jak widze ten debilny frazes:

Te dzieci nienawiści same sobie nie wymyśliły tylko podpatrzyły od dorosłych


Tak bo 14 letnie "dzieci" maja totalnie zero wlasnego rozumu i 100% tego co robia musialy dokladnie podpatrzyc w domu. Bezwolne zombie co same to nic by nigdy nie wymyslily. Jak sie za kolezanki zabierac tez na pewno tata im na mamusi pokazywal, bo przeciez
  • Odpowiedz
@Pouty: Tak, jestem pewien. Żadne badania tego nie potwierdzają. Podałeś dowody anegdotyczne, a ja mogę podać swoje dowody anegdotyczne - mój przykład, czy moich przyjaciół - wychowaliśmy się w zwyczajnej rodzinie z ojcem i matką. Mam za to rownież przyjaciół hetero, którzy ojca nie mieli.
  • Odpowiedz
@artpop: Twierdzisz, że wg badań a) homoseksualizm jest wrodzony, ale może być nabyty, czy b) że nigdy nie może być nabyty? Jeśli to drugie, to wystarczy jeden kontrprzykład, których akurat nie brakuje, żeby to obalić.
  • Odpowiedz
#!$%@? jak jestes rudy albo masz odstajace uszy albo jestes niski czy tam w jakikolwiek inny sposob brzydki to tez nie bedziesz miec zycia xd

jak typ sie powiesil to znaczy ze mial cos nie tak z garem i to do psychiatry bylo isc a nie zmieniac gimnazjum xd ale dzieki statystyce z op tylko mam wieksza pewnosc ze lgbt to jednak choroba umyslowa jest xd


@dzejro
Hehe nękania nie karać, a
  • Odpowiedz
@bialepaski: Ja nie mam problemu z naturą, bo ani ona, ani dyskurs akademicki nie ustalają żadnych kryteriów w tej sprawie. Nie wiem, jak rozumiesz normalność. Dla mnie dyskusja o normalności to dyskusja o systemach moralnych. Biologia nie dostarcza żadnego kryterium. Robienie bądź nierobienie komuś krzywdy to też nie ostateczne i niepodważalne kryterium moralności, jak niektórzy zakładają. Narkoman może nikomu krzywdy nie robić, ale uważanie ćpania za niemoralne raczej nikogo nie oburza.
  • Odpowiedz
np aktora albo postać męska w bajce. Ale jak napisałem wcześniej w wieku licealnym doszło do niego ocb z tymi bajkami


@PlusujMnie: Przecież tak robi bardzo wiele ludzi i to nie ma nic wspólnego z orientacją XD Jak ktoś lubi filmy z Clintem Eastwoodem to nie znaczy że jest gejem XD
  • Odpowiedz