Wpis z mikrobloga

Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że urodził się gejem w Polsce.

Zaszczuwano go w jednej szkole - wiedzieli o tym nauczyciele i dyrekcja, ale skończyło się tak, że matka, żeby go ratować, musiała przenieść Kacpra innego gimnazjum.

Rok szkolny w nowym miejscu rozpoczął się 4 września, chłopiec po trzech dniach powiesił się we własnym domu.


Nie chce mi się powtarzać tego, co mówiłem po śmierci Dominika z Bieżunia, po śmierci Kacpra z Gorczyna i po kolejnych śmierciach kolejnych dzieciaków. 63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach. Niech ona woła.

z fb Jacek Dehnel

2017, a w Polsce dalej jak w lesie...

#neuropa #lgbt
dzejro - >Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że ur...

źródło: comment_M2GpBcR9oco9r22nbpl8WRB7A9f4uZEu.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@XsomX "nie znam nie oceniam" czyżby ? A środowisko nauczycielskie znasz że oceniasz? Pracowałeś kiedyś jako nauczyciel ? Czy tylko ze strony ławki znasz szkołę?
  • Odpowiedz
@snwptest: Oceniam tylko na podstawie faktów, które mi przedstawiono. Zapewne odpowiednio podkoloryzowanych, bo ciężko dzisiaj o obiektywność, szczególnie w sprawach tak emocjonalnych. Na ich podstawie uważam jednak, że jeśli nauczyciele faktycznie wiedzieli i być może cicho na to przyzwalali, bo trafił się jeden z drugim stary homofob, co też się lubił z chłopaka podsmiechiwać, to powinni być przykładnie i surowo ukarani przez kuratorium dożywotnim zakazem pracy z dziećmi i wykonywania zawodu
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: to ty sie mnie pierwszy uczepiles a postu z przeprosinami nie zauwazylem. Przyznaje, ze slowo samo w sobie jest zle uzyte, moglem napisac wrodzony, ale pisalem na szybko bo juz sie wypowiadalem na ten temat a to bylu tylko dodatkowe 3 grosze. Kompletnie zmieniles kontekst mojej wypowiedzi a wydaje mi sie ze sens nie byl dwuznaczny, a nawet jesli uzylbym slowa preferencja umyslnie bez ironii, to wciaz nie wiem jak
  • Odpowiedz
tak bardzo nie rozumiem dlaczego wiele osób szkaluje osoby homoseksualne XD, no niech sobie żyją w spokoju, nie wchodzą mi w drogę to po co to robić? wchodzą wam w drogę czy coś? nie rozumiem tego. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@dzejro: Daj teraz zaszczutych w szkołach bo
- byli biedni
- byli za grubi
-byli za chudzi
itp, itd.
A najlepsze jest to że 14 latek powiesił się 4 czerwca przeniesiony do szkoły w której nikt nie wiedział że jest gejem. W ogóle skąd wiedzieli w poprzedniej. Chyba że miał to wytatuowane na czole.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:

Kompletnie zmieniles kontekst mojej wypowiedzi a wydaje mi sie ze sens nie byl dwuznaczny, a nawet jesli uzylbym slowa preferencja umyslnie bez ironii, to wciaz nie wiem jak powiazales to z homofobia.

No kontekst wydał mi się trochę dziwny, bo wpływ na IQ jak najbardziej mamy. Były badania nt. ludzi wyciąganych z biedy, którzy doprowadzani są do "porządku". Robi się na takich populacjach badanie przed i po, no i wyraźnie
  • Odpowiedz
@ediz4: różnica jest taka, że nikt w kościele, w sejmie, w telewizji, gazetach i radiach nie mówi na poważnie, że bycie rudym czy nerdem to patologia i jest wstrętne, należy się tego wstydzić, itd, itp.

Tak, dzieciaki nękają każdego "innego", pod dowolnym względem, ale w innych przypadkach rodzina i dorośli mogą wytłumaczyć, że to nękacze są źli. A w tym wypadku niestety ~50% jeszcze pochwali za zwalczanie lewactwa.
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: czytalem te badania :D ale wciaz mnie nie rozumiesz, bo dla m ie nawet jakby ktos nagle stwierdzil ze woli facetow, wciaz mnie to nie rusza i nie widze w tym nic zlego. Ja gardze zawistnymi homofobami ziomek i dotknales mnie tym zs przyrownales m ie do tych bezmyslnych zwierzat. Gdyby nie oni w zyciu bym nie wpadl na to ze mozna sie przyjebywac do homoseksualistow
  • Odpowiedz
@dzejro: 2017 a wykopki wciąż piszą, że nastolatek zabił się z powodu fobii. Z grubych/okularników/głupich/biednych/innowierców też się młodzież naśmiewa, ale to nie jest irokezofobia ani grubofobia czy inne równie rzeczywiste problemy xDDdd d
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:

ale wciaz mnie nie rozumiesz, bo dla m ie nawet jakby ktos nagle stwierdzil ze woli facetow, wciaz mnie to nie rusza i nie widze w tym nic zlego. Ja gardze zawistnymi homofobami ziomek i dotknales mnie tym zs przyrownales m ie do tych bezmyslnych zwierzat. Gdyby nie oni w zyciu bym nie wpadl na to ze mozna sie przyjebywac do homoseksualistow

No właśnie rozumiem, bo mam dokładnie tak samo.
  • Odpowiedz
@dzejro: ogolem zasada przetrwania w szkole jest bardzo prosta. Udajesz ze jestes jak inni. Jak robisz z siebie odludka to bedziesz tak traktowany. Gosc z wygladu jak typowy gimnazjalista. Bez powodu by mu nie #!$%@?. No ale najlepiej gej to pewnie homofoby go zabily
  • Odpowiedz