Wpis z mikrobloga

Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że urodził się gejem w Polsce.

Zaszczuwano go w jednej szkole - wiedzieli o tym nauczyciele i dyrekcja, ale skończyło się tak, że matka, żeby go ratować, musiała przenieść Kacpra innego gimnazjum.

Rok szkolny w nowym miejscu rozpoczął się 4 września, chłopiec po trzech dniach powiesił się we własnym domu.


Nie chce mi się powtarzać tego, co mówiłem po śmierci Dominika z Bieżunia, po śmierci Kacpra z Gorczyna i po kolejnych śmierciach kolejnych dzieciaków. 63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach. Niech ona woła.

z fb Jacek Dehnel

2017, a w Polsce dalej jak w lesie...

#neuropa #lgbt
dzejro - >Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że ur...

źródło: comment_M2GpBcR9oco9r22nbpl8WRB7A9f4uZEu.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@dzejro I to przez homofobię? Skąd wiedzieli, że jest gejem? Byłem w szkole świadkiem różnych przykrych rzeczy, dzieci to potwory wystarczy, że ktoś jest np. zamknięty w sobie, małomówny, nosi okulary, aparat na zęby itd. i już staje się ofiarą.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:

te slowo cie przeroslo, ale czego sie mozna spodziewac po takim wybuchowym prostym wykopku

Co tam ad personam z #!$%@?ęciem, bo nie potrafisz normalnie odpisywać? :3

Chodzilo mi o genetyczna preferencje

To znaczy, że jesteś tak #!$%@? głupi, że nawet nie potrafisz napisać w pierwszej kolejności wprost o co ci chodzi? XD PREFERENCJE to ma przykładowo konsument, bo chce mu się wypić Tymbarka zamiast Liptona, bo ma taki kaprys:

A
  • Odpowiedz
@dzejro: musiał być naprawdę słaby psychicznie żeby zabić się tylko dlatego, że go gnębiono. Przecież wystarczy ze by #!$%@? komuś lute na pysk i by się skończyło. No ale lepiej płakać i robić z siebie ofiarę
  • Odpowiedz
@dzejro: u mnie w gimnazjum też "szczuto" jednego ucznia, ale nie był ani homo, ani nie był gruby ogólnie wszystko na pierwszy rzut oka było z nim w porządku. Tak po prostu jest u młodzieży że musi sobie grupa znaleźć ofiarę. Dzieci są okrutne a w grupie to się może nasilić. Tutaj duża rola nauczycieli żeby wyczuli sytuację i coś na nią zaradzili. W przypadku który był u mnie w klasie
  • Odpowiedz
@Moderacja Kiedy w końcu dodacie minusy do komentarzy na mirko? Nie da się patrzeć na odpowiedzi bialorycerzy w takich wątkach. Może statystyka + i - przemówiła by im do rozumu.
  • Odpowiedz
@snwptest: Oh, klasyczne argumentum ad absurdum (chciałem powiedzieć prawackie, ale tak nie mówię, bo nie znam, nie oceniam, bez cienia ironii teraz). Właśnie, że nie. Poniesienie przykładnych konsekwencji zawodowych najzupełniej wystarczy.
  • Odpowiedz