Wpis z mikrobloga

Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że urodził się gejem w Polsce.

Zaszczuwano go w jednej szkole - wiedzieli o tym nauczyciele i dyrekcja, ale skończyło się tak, że matka, żeby go ratować, musiała przenieść Kacpra innego gimnazjum.

Rok szkolny w nowym miejscu rozpoczął się 4 września, chłopiec po trzech dniach powiesił się we własnym domu.


Nie chce mi się powtarzać tego, co mówiłem po śmierci Dominika z Bieżunia, po śmierci Kacpra z Gorczyna i po kolejnych śmierciach kolejnych dzieciaków. 63% dzieci LGBT myśli o popełnieniu samobójstwa. Wiemy, kto ma tę krew na rękach. Niech ona woła.

z fb Jacek Dehnel

2017, a w Polsce dalej jak w lesie...

#neuropa #lgbt
dzejro - >Taki chłopiec, Kacper lat 14, z Gorczyna pod Łodzią. Miał tego pecha, że ur...

źródło: comment_M2GpBcR9oco9r22nbpl8WRB7A9f4uZEu.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
@bialepaski w tym temacie takie, że facet facetowi, kobieta kobiecie dziecka nie zrobi. Gdyby homoseksualizm był normalny to mógłby przedłużyć gatunek w sytuacji gdzie byłoby 100% homoseksualistow, a tak nie jest. Koniec kropka
  • Odpowiedz
No tak, dzieci się śmieją i gnębią tylko homoseksualistów, wcale nic się nie dzieje z ludźmi o niskim wzroście, lekko rozumiejącymi inaczej świat, rudymi, grubymi, brzydkimi, największy problem współczesnego świata to promil gówniaków wypełnionych hormonami i nie mających pojęcia czy na pewno są tym kim naprawdę są. Ja #!$%@?ę, nieważne jak bardzo by się rodzice i nauczyciele starali to wciąż dzieci będą gnębić dzieci, jest to widoczne w każdej, nawet najbardziej elitarnej
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: nie, te slowo cie przeroslo, ale czego sie mozna spodziewac po takim wybuchowym prostym wykopku. Chodzilo mi o genetyczna preferencje i #!$%@? do glowy mi nke przyszlo ze ktos moze byc tak glupi zeby odebrac to jako homofobie skoro zdanie kjrwa pozniej potepiam zachowanie tych ktorzy go szkalowali. Tak sie podnieciles ze nie polaczyles faktow
  • Odpowiedz