Wpis z mikrobloga

Cholera czy to migrena? Trwa to lata, nasila się w zależności od pory roku, ból głowy i ciężkie oczy plus często zatkany nos. Boli gdy zle śpie, czuje napięcie, kiedy jestem zbyt długo głodna, zmiany pogodowe, kiedy wykonuje zbyt długo jakąś czynność, w najgorszym przypadku czuje aż mnie mdli tak jak dzisiaj. Miałam robioną kiedys tomografie głowy która nic nie wykazała, jakiś czas leżałam w szpitalu, podstawowe badania, nic nie wykryto. Kiedyś tez miałam problem z zatokami, teoretycznie wyleczone. Czy ktoś ma, miał podobnie? #migrena #zdrowie #medycyna #neurologia #lekarz #jakzyc
  • 22
@Pola7: A z zatokami jakiego rodzaju problemy? Tak przy okazji zapytam, bo sam mam często zatkany nos bez powodu, przez cały rok, bez jakichś ewidentnych korelacji alergicznych, a ostatnio gruntowanie przebadałem się u laryngologa, ctg i podobne zabawy i podobno zatoki czyste i całkowicie zdrowe. I aż się zirytowałem, bo jakoś problemów moich taka wieść cudowna nie rozwiązuje.
@60scnds: po prostu zatkany nos, w zależnoaci od pory roku sie nasila. Kiedys mialam punkcje, typowy zabieg na zatotoki ale nie sadze by mi calkowicie wyleczyly zotoki. Nie wiem czy to katar alergiczny u mnie, nie mam pojecia :(
@Pola7: mi migrena przechodzi albo bo zabójczej dawce ibupromu lub gdy prześpię cały dzień i skończę z głową w kiblu, ale to mam z 2, 3 razy do roku, nie pamiętam jakie tabsy brałem po szpitalu gdy miałem ataki co tydzień mogę tylko polecić jakiegoś dobrego neurologa
@CzysteButy: Już teraz rzadko mam bóle od razu po wstawaniu, chyba że mam przerywany sen kiedy jestem zmeczona a musze wstać albo nie moge zasnąć wtedy zazwczyaj od rana boli, zbyt głęboki lub za długo śpie, tak z moich obserwacji wynika. Pamiętam, że był kiedys taki okres gdzie dosłownie co drugi dzień się męczyłam i w sumie nie wiem czy było to spowodowane jakimś stresem. W każdym razie tych czynników jest