Wpis z mikrobloga

@krave: zagłosowałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Pamiętam jak kiedyś pracowałem na magazynie, szwędał się koło niego taki fajny kot, więc wziąłem go do środka, przyniosłem mu karmę i siedział sobie ze mną w kartonie koło biurka. Mój genialny przełożony stwierdził wtedy - Ej, Charczoncy Wuj, wyrzuć kota bo nam się szczury zlezą () Nie wyrzuciłem, powiedziałem, że mogę co najwyżej "#!$%@?ć" go do
  • Odpowiedz
@krave: Serio? Koty? Niech zima bawi się w selekcję naturalną. Zbyt dużo kotów to też źle. Jak dla mnie bilans póki co jest naprawdę dobry i wystarczający, a do tego przeżywają silniejsze koty więc same zalety. Ja bym raczej dał mój głos na pozwolenie na odstrzał starych babć karmiących gołębie, to populacja szczurów by się też znacząco zmniejszyła (latających, ale to nadal szczury).
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@roball tym, że w przeciwieństwie do gołębi nie #!$%@? kamieniczek, a w przeciwieństwie do szczurów nie wejdzie Ci kiblem do mieszkania i nie przebiegnie pod nogami jak siedzisz w knajpie w ogródku. Starsi wrocławianie pamiętają jak po powodzi po ulicach biegały szczury, które rzucały się na ludzi, jakoś wolę koty.

@Charczoncy_wuj już Cię lubię :-)
@Loloman bilans jest niewystarczający skoro po rynku latają szczury, odstrzał babć też zrobiłby swoje xD

@Wozyack ten,
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@DanielTakiJelen chodniki, place zabaw, ścieżki rowerowe, oświetlenie są obowiązkiem miasta. Ich obecność w WBO świadczy tylko o tym jak bardzo Dutkiewicz i spółka mają w dupie mieszkańców
  • Odpowiedz