Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: wstydzą się przyznać bo banda wielorybów im wmówiła że to oznacza bycie słabą i bezwartościową. Faceci lubią jak kobita umie coś upichcić no i zawsze jak gotuje to jest odwrócona tyłem a to spory plus :]
że "kobieta przy garach" to takie uprzedmiotowienie dla dziewczyn. Ale na facetów tak nie patrzą, a to przecież ta sama sytuacja.


@Odczuwam_Dysonans: ten dualizm wystepuje tak samo czesto w przypadku opieki nad dzieckiem - jesli kobieta idzie z nim do lekarza - to to jej powinnosc, a jak ojciec - to bohater. Jak zna date urodzenia dziecka - to tez niektorzy patrza z podziwem, jak wyjdzie na spacer - to taki
@agaja: nie zauważam tego pośród moich znajomych - widocznie moje pokolenie podchodzi do sprawy inaczej. Normalną rzeczą jest, że oboje pracują - więc dogadują takie rzeczy, jak wyjście do lekarza indywidualnie. Spacery itp - który normalny facet się tym nie interesuje, nie poczuwa się do tego? Co innego jak dziewczyna nic nie robi "prowadzi dom" - takich znajomych nie mam, kolega był w takiej sytuacji, ale poszedł po rozum do głowy
: @wystrza: to jest walnie feministyczny swiat, gdzie obowiązki są podzielone równo. A nie ze kobieta musi wszystko robic. Tylko wtedy trzeba sie pogodzić ze nigdy nie bedzie to zrobione dobrze. Wiadomo jak faceci sprzątają, niedomyte pokrywki i spod garnków. Podłoga rozmazana, nie wytarta na sucho itd.
@mlody_czyzyk23: mi sie tez wydaje ze lepiej robic mniej niż wiecej xd bo potem trzeba to robic cały czas, a ze on nic nie potrafi to właściwie trzeba siedzieć w kuchni codziennie. Mi sie wydaje ze wystarczą jakies małe rzeczy, a nigdy jakies wielkie obiady trzy daniowe. I wtedy mozna cos przygotować co fajnie wyglada z internetu i on mysli ze jestes wielka kucharka, a sie nie namęczysz i nie bedzie
@mlody_czyzyk23 ale popieprzone. Przecież to zaleta, a tym bardziej dla dziewczyny po której się facet tego nie spodziewa, czyli np. takiej słodkiej lali.

no bo wy właśnie tacy jesteście, chcecie mieć w domu kurę na własność co zastąpi Mamę, a oglądać się zawsze będziecie za tymi, co dbają tylko o siebie


#!$%@?. Ja umiem sam nawet nieźle gotować i gotuje więcej od swojej każdej byłej.

Nie wiem co masz za znajomych, ale
@mlody_czyzyk23: jeśli laska wstydzi się tego że gotuje to chyba jest nienormalna xD najmilej mnie koleżanka zaskoczyła kiedy przyniosła mi ciasteczka upieczone specjalnie dla mnie. bardzo się ucieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)