Wpis z mikrobloga

@mroz3: właśnie się dowiedziałem że z tych plastikowych się k---a piasek sypie po jakimś czasie jak się rozjebią

A jak będę chciał sprzedać to tak samo lepiej żeliwne, c--j tam lepiej zainwestować.
  • Odpowiedz
@czup: chce miec w miejscu w ktorym mieszkam tymczasowo taki maly system laweczka + hantle

oczywiscie nie zamierzam trenowac tylko tych partii, pytales co chce trenowac akurat tym sprzetem wczesniej robilem (wczesniej tzn dawno temu a chce wrocic do cwiczen) split dzielony 2x partia / tydzien i mam w planach zrobienie planu treningowego
  • Odpowiedz
@Gdynia2010: problem z tym plastikowym szajsem polega na tym ze sa po prostu ze dwa razu wieksze. Jak bedziesz z czasem chcial cos dorzucic bo progres w ch*j i okaze sie ze miejsca na hantli brak to wtedy bedziesz wiedzial dlaczego zeliwo lepsze jest.

edit: przekaz to koledze:)
  • Odpowiedz
@Gdynia2010: Zależy w jakim stopniu jesteś wytrenowany. Na oko to na rok powinno wystarczyć - jak lecisz od 0.

//edit
Co ja pisze. Od 0 na rok zakładając, że możesz manipulować ciężarem do 15kg na hantle.
  • Odpowiedz
@orlando74: mam jakies doswiadczenie ale rowniez spora przerwe od cwiczen, z prywatnej garazowej silki najwyzej p--------e ciezary, ale nie chce jej dekompletowac i teraz nie bywam tam zbyt czesto dlatego kombinuje z laweczka i hantlami
  • Odpowiedz