Wpis z mikrobloga

W jakim sensie nagrana video rozmowa miała być alibi...? Czy nie było tak, że ktoś nie wytrzymywał psychicznie i udostępnił ten film, po czym przestraszony tym, co jednak go czeka, szybko usunął z sieci...(Pierwsze nagranie pochodzi z portalu w Bogatyni.) . naturalnie przywołany do porządku a na to są metody.. Następnie Rutkowski JEDZIE DO BOGATYNI (TO FAKT) I "ODKRYWA", CIEKAWE JAK, NAGRANIE DŁUŻSZE O TO JEDNO ZDANIE :"TAM SIĘ COŚ..." Czy przestępca sam ujawnia dowody na siebie? Czasem, jeśli jest psychopatą. Tu wątpię, by ktoś chciał coś ujawnić. Ostatnie zdanie, (dograne), może miało "sugerować" , że oni jednak tego nie planowali...?? Nie o śmierć chodziło ale "sprawy się wymknęły i trzeba było dziewczynę..(?!) ... bo taka zapadła decyzja... To miało ich wybielić chociaż nieznacznie, wobec już znanego w necie nagrania.. PS. Jeśli w czasie rozmowy z Magdą Maciej Solczak już jechał po nią, to nie mogła w tym samym hotelu poczekać na niego, dostać coś na sen itp... była gdzieś tam koordynatorka, mogła przyjechać do pomocy... ZABRALI JĄ DO SZPITALA, BO TAKI BYŁ PLAN. Nie była niebezpieczna, żeby trzeba ją było izolować w szpitalu. Żyłaby dziś. Tajemniczy Messershmidt sugerował "większą grupę, która tam z nią była... Turaliński nadmienił dwie znajome... to jakiś trop.." "Kiedy będziecie"? To nie były brednie chorej dziewczyny, może już działała "chemia", ale była jeszcze świadoma... no i przyszli pewnie. Bogatynia, Zgorzelec, Wrocław, ten trop nie jest kreowaniem przesadzonego mafijnego scenariusza. Rutkowski najpierw jedzie tam... tam ustala, co dalej. A my nie poznamy listy pasażerów i nie zobaczymy biletu MS i MŻ a może jeszcze Złotego...
#magdazuk #wykop
  • 69
  • Odpowiedz
@cellista: To jest w sumie straszne. Czy są sprawiedliwi którzy się tym zajmą? Właśnie czytam książkę "Wojny kobiet" Ewy Ornackiej i P. Pytlakowskiego. "Rzuciły wyzwanie Sądom, Policji i Mafii". Literatura faktu o dzielnych kobietach. Są nagłaśniane takie sprawy ... i dalej to się dzieje.
  • Odpowiedz
@cellista: > ad Maciej Kuciel, Patryk Franciszczuk

Cytowany tekst...W wieku 17 lat związała się z blisko dwa razy starszym facetem najprawdopodobniej ze światka.. Ostro zakochana? Na czym zatem miała polegać wcześniejsza relacja?


relacja 17 latki raczej rzadko polega na wyrachowaniu ale może dziewuchy są teraz inne, w końću starszy dużo chłopak ma przedewszystkim inne
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Jesli dojrzalszy wiek ulatwia ..
Rozumiem, ze starasz sie to wlasnie udowodnic podchodzac mnie. Czy powinnam udawac, ze tego nie widze? Czy przypadla niewdzieczna rola neutralizatora?
Starszy moze miec moze nie.. Zabierajac sie za 17-latke blizej mu do pedofili.
Twierdze, ze miala wsrod osob z najblizszego otoczenia wzory do nasladowania, zarobkujacych w taki nie inny sposob.. Jesli nie soba to wystawiajac/sprzedajac inne.
  • Odpowiedz
Rozumiem, ze starasz sie to wlasnie udowodnic podchodzac mnie. Czy powinnam udawac, ze tego nie widze? Czy przypadla niewdzieczna rola neutralizatora?


Cielista. Nie byłas nigdy w moim typie. Zresztą ciebie interesowała tylko moja ex.

Twierdze, ze miala wsrod osob z najblizszego otoczenia wzory do nasladowania, zarobkujacych w taki nie inny sposob.. Jesli nie soba to wystawiajac/sprzedajac inne.


@cellista: Skoro weidziała po co jedzie to co sie #!$%@?ło? NIe ta jakość
  • Odpowiedz
@Evergreengo: To po trosze zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zdecydowales sie pojawic znowu w "znaczacym" momencie, zdecydowales sie objawic swoje "prawdziwsze" oblicze, czyzby? Mowa byla o namierzajacym Wojcieszku malym wegielku w kodowanym zapisie @1korner mnie w gorach, wcale nie Alpy:) Poniekad mowa o tchorzliwym Pietrku z kompleksami... Zapytanie stopmanipulacjii1111 o jednego z zeslanych na mnie Murzynow, "Henry"czku.. Mowa o uprzedmiatawiajacych kobiety typach, ktorzy wymieniaja sie
  • Odpowiedz