Wpis z mikrobloga

W jakim sensie nagrana video rozmowa miała być alibi...? Czy nie było tak, że ktoś nie wytrzymywał psychicznie i udostępnił ten film, po czym przestraszony tym, co jednak go czeka, szybko usunął z sieci...(Pierwsze nagranie pochodzi z portalu w Bogatyni.) . naturalnie przywołany do porządku a na to są metody.. Następnie Rutkowski JEDZIE DO BOGATYNI (TO FAKT) I "ODKRYWA", CIEKAWE JAK, NAGRANIE DŁUŻSZE O TO JEDNO ZDANIE :"TAM SIĘ COŚ..." Czy przestępca sam ujawnia dowody na siebie? Czasem, jeśli jest psychopatą. Tu wątpię, by ktoś chciał coś ujawnić. Ostatnie zdanie, (dograne), może miało "sugerować" , że oni jednak tego nie planowali...?? Nie o śmierć chodziło ale "sprawy się wymknęły i trzeba było dziewczynę..(?!) ... bo taka zapadła decyzja... To miało ich wybielić chociaż nieznacznie, wobec już znanego w necie nagrania.. PS. Jeśli w czasie rozmowy z Magdą Maciej Solczak już jechał po nią, to nie mogła w tym samym hotelu poczekać na niego, dostać coś na sen itp... była gdzieś tam koordynatorka, mogła przyjechać do pomocy... ZABRALI JĄ DO SZPITALA, BO TAKI BYŁ PLAN. Nie była niebezpieczna, żeby trzeba ją było izolować w szpitalu. Żyłaby dziś. Tajemniczy Messershmidt sugerował "większą grupę, która tam z nią była... Turaliński nadmienił dwie znajome... to jakiś trop.." "Kiedy będziecie"? To nie były brednie chorej dziewczyny, może już działała "chemia", ale była jeszcze świadoma... no i przyszli pewnie. Bogatynia, Zgorzelec, Wrocław, ten trop nie jest kreowaniem przesadzonego mafijnego scenariusza. Rutkowski najpierw jedzie tam... tam ustala, co dalej. A my nie poznamy listy pasażerów i nie zobaczymy biletu MS i MŻ a może jeszcze Złotego...
#magdazuk #wykop
  • 69
@stopmanipulacji1111: mnie się podobała wcześniejsza wypowiedz @Evergreengo który pisał o filtrowaniu wiadomości przez siostrę i to że dziwnym trafem rodzice mają taką ograniczoną wiedzę o całym tym wyjeździe.Dodatkowo dziwnym jest to że Magda nikogo nie wzięła ze sobą na wycieczkę kiedy wiedziała już że kasa za jedną osobę i tak stracona. Przecież rozsądnym byłoby żeby zabrać kogoś znajomego nawet dla samej kwestii bezpieczeństwa. Ale właśnie tutaj specjalnie Magda nie zabrała nikogo
@czepit: Siostra, albo raczej siostry... dużo wiedzą. Nadal są blisko Indigo, nieprawdaż? To się trzyma kupy, bo były pewne przecieki anonimowe, a w każdej bajce... 1.Jechali z nią (lecieli) jacyś znajomi, potwierdza to fakt smsów, wcale dla mnie nie dziwnych, wszystko chcieliby określić jako dziwne... 2.Turaliński powołał się na wpisy znajomych, którzy byli wtedy też w Egipcie, plus 3. nagranie, w tle prawdopodobnie ktoś mówi po polsku i z akcentem wschodnim
@czepit: To szukanie "wątków" to nie strzelanie w płot, nie jest to niestety bezpośredni scenariusz zdarzenia z MŻ, ale pokazuje kontekst, a jest on mało optymistyczny...produkcja narkotyków na śląsku głównie, szczególnie dopalaczy... sklep Demoon wrócił na rynek i ma się dobrze.. robi się baranów z obywateli... te akcje we Wrocławiu z nalotem na sklep, po to, aby zaraz otworzyć w innym miejscu... Handel ze Wschodem (Arabowie i Chińczycy/Wietnamczycy, handel żywym towarem-jak
@stopmanipulacji1111: tak, tylko ja nie podzielam twojego optymizmu dotyczącego tego czy prokuratura to połączy. Widzisz ta sprawa generalnie jest prosta do wyjaśnienia przynajmniej wątku Polskiego. Tyle tylko ze nikt nie łączy prostych i oczywistych osób i rzeczy, wiec nie ma co wymagać żeby służby zabrały się za wyjaśnienie dużych korporacyjnych interesów gdzie często jest ileś słupów po drodze. Masz przykład K. Kaczorowskiej jak prokuratura zabezpieczała monitoring, lokówki itp. Powiem więcej nawet
@czepit: Pełna zgoda. Nigdy nie twierdziłam, że ktokolwiek się zajmie tym, o czym czasami napisałam.. nie mam złudzeń. Po prostu bulwersuje mnie to i piszę, "jak jest", a jest strasznie. Miałam jakąś tam nadzieję po wyborach... teraz nie wiem już w co będą grać, dogadywać się z towarzystwem prawniczym... jednym słowem - masakra... służby zawsze są po czyjejś stronie a jak jest teraz?
@czepit: @stopmanipulacji1111: @Evergreengo: @eDBX37txWmRRyV6E: @kknnoo: Jest jeszcze jeden aspekt: Czy w ogóle wykonano badanie biomechaniczne? Nic o tym nie widziałam w mediach przynajmniej! A przecież jest szansa, że to mogłoby potwierdzić albo wykluczyć wersję samobójstwa (jeżeli to zdarzenie miało miejsce).
Nie załączam linków ani cytatów, ale wystaczy wpisać Andrzej Lebiedowicz badanie biomechaniczne. To jest ns stronie internetowej...PK. Na stronie 16 jest info o badaniu. W ogóle ciekawa
@stopmanipulacji1111: No właśnie. Przecież takie badanie powinno być rutynowe w takiej sytuacji. A tu nawet nie wspomnieli o tym przy okazji podawania informacji o pobraniu próbek do badań i kiedy była mowa o sekcji zwłok. W tych czasach, kiedy techniki kryminalistyczne są tak zaawansowane, że prawie wszystko jest możliwe? To chyba inspektor badający sprawę Kuby Rozpruwacza powiedziałby nam więcej? Chyba była już mowa o tym, że były to dziwne urazy jak
@stopmanipulacji1111: no złamany nos to od uderzenia ale to nie ma żadnego znaczenia dla sprawy. Jeżeli skupimy się na wątku Egiptu to mówiąc kolokwialnie już jest pozamiatane. Tego właśnie chce rodzina i cały Wrocław. Przecież nikomu z strony Egiptu włos z głowy nie spadnie. Jakie znaczenie dla Polskiego wątku ma to czy Magda sama wyskoczyła czy ja wyrzucili? Czy pracownik ze szpitala jej dał z główki czy nie ? To nie
@Brunhilda2: Tak.... to majstersztyk... i przypomnieć trzeba wiele razy aż do oświadczenia prokuratury w październiku, ile było wymyślanych historii z tym związanych : rozwiązała się sama i kopnęła pielęgniarkę., została rozwiązana do toalety i zaatakowała stojakiem i końcowe- nawet nie stanęła na stoliku... Ciekawi mnie, co powie szacowna prokuratura o analizie @Syntax 'a...? Tak mi się przypomniało...
@czepit: Biorąc pod uwagę całość, masz rację. Ale rodzina broni się przecież konsekwentnie przed wersją egipską? (Choroba psychiczna i samobójstwo).No i chodzi o to, że żeby w ogóle ruszyć polski wątek, musimy mieć dokumenty z Egiptu - to jest przecież cały czas tłumaczeniem i pretekstem do przedłużania sprawy? A więc patrząc na to wszystko z tej strony, przynajmniej dokumenty stamtąd muszą zostać dostarczone.
@stopmanipulacji1111: nic nie powie bo nawet nie będą tego analizować. Podejdą zero jedynkowo, jeżeli nagranie jest zgrywane, montowane to żaden dowód i nawet nie będą analizować. Było mówione ze jego wartość jest żadna dla sądu. Podobne nagranie było w wykonaniu K.Kaczorowskiej gdzie wypowiadała się o swoim chłopaku ze alfons itp i prokuratura miała w nosie. Podobno było kilka innych nagrań w podobnym tonie matka mówiła w wywiadzie i nikt tego nie
@czepit: Znowu powiem, pełna zgoda. Nawet analizując, co się tam działo i wyliczając mataczenie, mam na myśli stale i bez przerwy "ekipę" z Polski. Wszystko, co działo się tam, nie było bez wiedzy tych tutaj i bez ich udziału. Prawdopodobieństwo bycia tam kogoś z Polski jest bardzo wysokie, na podstawie docierających, nieformalnych przekazów i informacji zewsząd, np "była widziana w towarzystwie Polaków", Polka przy barze, nie wiadomo o nich nic... dlaczego?
@stopmanipulacji1111: Nic się nie zgadza od samego początku, jak mieliśmy już okazję stwierdzić. A raczej zgadza się, tylko jest cicho o tym i ma to się to tak wszystkim pomieszać, żeby juz zgubili wątek i orientację, co jest czym. Nie było mnie tu wtedy - A co
to było (ta analiza Syntaxa?) Czy to jest dostępne i na co zwrócić uwagę?