Wpis z mikrobloga

Hej mircy, potrzebuję porady.

Właśnie wprowadziłem się do nowo kupionego mieszkania i potrzebuję wywiercić kilkanaście/kilkadziesiąt otworów w ścianach, aby móc powiesić obrazy i zdjęcia w ramkach. Jest ich ok. 30 sztuk.

Opcje są dwie:
1. Zaplanować układ rozwieszenia tego wszystkiego zawczasu, wziąć jeden dzień wolnego na tygodniu i od godz. 10:00 do 17:00 skończyć całą robotę.
2. Przez najbliższe dwa miesiące, raz w tygodniu w sobotę ok. godz. 20 lub 21 wywiercić maksymalnie 2 otwory.

Normalnie wybrałbym opcję 1. ale z jakiegoś powodu wszyscy moi sąsiedzi uważają, że lepsza jest ta druga i zastanawiam się czy nie sfrajerzę czegoś wybierając jedynkę.

Pomóżcie.

#kiciochpyta #zalesie #heheszki
Rozbrykany_Kucyk - Hej mircy, potrzebuję porady.

Właśnie wprowadziłem się do nowo ...

źródło: comment_npQFkHYWgFaShLWPtQZuEccFxAGf5gf1.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@merol44: te grani to był przykładowy zapychacz. A to że ktoś ucieka przed żoną to trochę smutne, ale jak sobie pościelisz tak się wyśpisz ( ͡º ͜ʖ͡º). Spokój harmonia i ZEN. Dobra koniec #!$%@? 9:40 a ja już po 3 kawie :D i jakieś smęty ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@niemaszkonta: do dupy se można takie taśmy przykleić w tym słynnym bloku z wielkiej płyty. Szybciej Ci z kawałkiem farby/tynku odpadnie, pomijając już klasycznie chropowatą powierzchnię ściany. Mieszkam w kolejnym już mieszkaniu w takim bloku (bez gładzi) i za każdym wieszanym obrazem (#pdk) to samo. Ściany nośne pełne kamieni i zbrojeń, zlepione piaskiem, a ścianki działowe z kruszących się w ręku pustaczków, na których strach powiesić lampki.
  • Odpowiedz
mlotowiertarke z udarem pneumatycznym


@kobiaszu: a którędy ta pneumatyka jest doprowadzona do tej wiertarki? Z gniazdka idzie? xD

@Rozbrykany_Kucyk: zwykłą wiertarką udarową dasz radę, nie słuchaj tu #!$%@? ludzi, co ci każą nowy sprzęt kupować xD Tylko zainwestuj w dobre wiertło, bo ja jedno z jakiegoś gównolitu stopiłem, a nie wywierciłem nawet 1cm, a już byle jakim boscha za 8zł poszło bez problemu w żelbetonie. Tylko ja miałem 3 dziurki do zrobienia pod prysznic.
a później 10 otworów pod lustro i to była ściana działowa, więc
  • Odpowiedz
a którędy ta pneumatyka jest doprowadzona do tej wiertarki? Z gniazdka idzie? xD


@hpiotrekh: Doucz się najpierw o rodzajach udaru, bo tylko robisz z siebie pośmiewisko, fachowcu za dychę
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: gówno zrobi samym wiertłem. Nawet najtańszy młot sds i w żelbet w 5 sekund wchodzisz jak w masło, gdzie najlepszą wiertarką z drogim wiertłem będziesz wiercił godzinę.
  • Odpowiedz
@Rozbrykany_Kucyk: Moja rada: "taśma montażowa"

Serio. Mam w domu powieszone pewnie więcej niż te 30 sztuk i wszystko wisi na taśmie. Jedynie musiałem oderwać od ramek haczyki, które wystawały poza ramę, ale to nie problem. No i złapałem taśmą w 4 punktach każdą ramkę, więc jak raz ustawisz to już ciągle będzie prosto i nie będzie się kołysać, spadać jak otrzesz się o ścianę po całonocnym melanżu... ( ͡°
  • Odpowiedz