Wpis z mikrobloga

Hej mircy, potrzebuję porady.

Właśnie wprowadziłem się do nowo kupionego mieszkania i potrzebuję wywiercić kilkanaście/kilkadziesiąt otworów w ścianach, aby móc powiesić obrazy i zdjęcia w ramkach. Jest ich ok. 30 sztuk.

Opcje są dwie:
1. Zaplanować układ rozwieszenia tego wszystkiego zawczasu, wziąć jeden dzień wolnego na tygodniu i od godz. 10:00 do 17:00 skończyć całą robotę.
2. Przez najbliższe dwa miesiące, raz w tygodniu w sobotę ok. godz. 20 lub 21 wywiercić maksymalnie 2 otwory.

Normalnie wybrałbym opcję 1. ale z jakiegoś powodu wszyscy moi sąsiedzi uważają, że lepsza jest ta druga i zastanawiam się czy nie sfrajerzę czegoś wybierając jedynkę.

Pomóżcie.

#kiciochpyta #zalesie #heheszki
Pobierz
źródło: comment_npQFkHYWgFaShLWPtQZuEccFxAGf5gf1.jpg
  • 45
@6gcqG9nN58zhTK: Bo typowy polski remont odbywa się w blokach z wielkiej płyty, gdzie wywiercenie jednej dziury to godzina roboty i dwa stępione wiertła.

W amerykańskich "kartonowcach" jak chcesz powiesić obrazek to bierzesz wkrętarkę, przykładasz obrazek, w 5 sekund wkręcasz wkręta i masz obrazek, który będzie wisiał przez 20 lat.

A w Polsce? Pożyczasz trzydziestokilową wiertarę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu,
@Rozbrykany_Kucyk: nie wiem jak w innych SM ale w mojej jest regulamin który mówi ze remonty można dokonywać tylko do godziny 20 - jak chcesz płacić mandaty i mieć problem z SM i lokatorami to polecam tą opcje
@merol44: też czasem na takie pierdoły biorę urlop. Człowiek sobie spokojnie wstanie wypije kawe zapali, pójdzie do garażu wymieni jedną opone, dopije kawe wymieni kolejną i znów zapali, wymieni pozostałe i dopompuje powietrza. Po pracy usiądzie no i patrzy a tam 30 min minęło no to jeszcze sobie pogra z 6h i urlop zszedł na ciężką wymianę kół ( ͡º ͜ʖ͡º)