Wpis z mikrobloga

@gryzon_c: no tak, wyłącznie ux xD

A fakt że developerzy #!$%@?ą na konieczność implementowania imagesetów dla kilku różnych rozdziałek (ldpi, mdpi, hdpi, xdpi, xxdpi, xxxdpi, tvdpi) to już nieważne. I to jak stabilna to jest platforma. I to jakim gównem jest android

Ale tak, spuszczajmy sie nad tym że apple wrzuciło ekran 4k chwile po tym jak wyszedł xz premium xD

A, technologia AR którą wykorzystuje apple w ar kicie zjada
@pqp_1: Mam i samsungi s8, i preordera note8 (który wpadnie mi do domu za 2 dni), i iphone'y. Mowie jako osoba która ma styczność z tymi technologiami na co dzień i z nimi pracuje, nie jako fanboy androida/iosa.

Faktem jest, że jedyny telefon który ma ekran 4k to xz premium
Faktem jest, że AR appla bije na głowe obecne rozwiązania
Faktem jest, że w obrazku jw. wsadzono jakiś reference design handset
@Rabusek arkit od Google jest równie dobry i kompatybilny z Apple ;) w pewnym zakresie. Rxeklbym że nawet lepszy pomimo wczesnej fazy rozwoju boli robiłem aplikacje i na jedno i drugie.
@Rabusek: jaki jest sens wstawiania ekranu 4K do telefonu? Nie pytam, żeby się czepiać, ale jestem po prostu ciekaw. Przecież taki ekran skraca zdecydowanie żywotność baterii, a wątpię żeby różnica pomiędzy słabszymi rozdzielczościami i 4K w tak małych ekranach była względnie zauważalna.