Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mimo sporego stażu z dziewczyną, prawie dwa lata nie lubię kiedy ona pisze ze znajomymi płci męskiej. Niedługo idziemy na studia i pewnie znów znajdą się jakieś znajomości i pisanie. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak normalna znajomość damsko-męska, bo to raczej brnie w stronę zaliczenia. Wg. mnie będzie ktoś do niej pisał i brnął w to żeby zaruchać, uprzednio zapraszając na jakieś kawki czy coś. Tutaj nie wiem jak zareaguje, bo nie zgodziłbym się żeby wyszła z kolegą na kawę czy imprezę. Ona jest naiwna i nie widzi tego jak ktoś ją podrywa, uważa że to normalna znajomość, a jak zwracam uwagę to są kłótnie. Sam z dziewczynami nie piszę, po prostu mam swoją dziewczynę i mi coś takiego nie jest potrzebne, a jak mi się chce to pogadać mogę w pracy. Co o tym sądzicie? Może coś nie tak ze mną?
#zwiazki #rozowepaski #rozowypasek #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
@zapster: XD

Nie wiem, przy wszystkich moich partnerkach podejście z pełnym zaufaniem działało, może nie warto napinać się na "pana i władcę" i nie wiem, rozmawiać? Jak jest się "dobrym" (fajnym, ciekawym) partnerem dla drugiej połówki, to choćby Johny Depp jej do łóżka goły wskoczył, to i tak będzie wierna. Bo by za dużo straciła...

So. Jak jesteś kiepskim #!$%@?, to masz pełne prawo być zazdrosnym, bo dziewczyna będzie szukała kogoś
@zagubiony_w_przestrzeni: Widac, ze z piwnicy dawno nie wyszedles, a Twoja reka nigdzie Ci nie ucieknie, bo balsamujesz, dbasz o paznokcie, jestem z Ciebie dumny ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widac zes zagubiony, "Bo by za dużo straciła..." tys juz dawno widze z kobietami nie mial nic wspolnego.

Moge sie tylko zgodzic, ze nie warto byc zazdrosnym, ale czujnym trzeba byc.

"So. Jak jesteś kiepskim #!$%@?, to masz pełne
Widac, ze z piwnicy dawno nie wyszedles, a Twoja reka nigdzie Ci nie ucieknie, bo balsamujesz, dbasz o paznokcie, jestem z Ciebie dumny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@zapster: Dziękuję, tato :*

niestety, ale do gnoju sie nie znizam


Kultura godna prawdziwego Samca Alfa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AnonimoweMirkoWyznania: widzę że stulejki Cię zjechały ale powiem Ci tak, nie zdarzyło mi się rozmawiać na fejsie/whatsappie z kobietą częściej niż raz na tydzień i nie wylądować z nią w końcu po jakimś czasie w łóżku.

A ona nie jest naiwna i dobrze wie że jest podrywana, po prostu jej się to podoba.