Wpis z mikrobloga

@rotero: ta, tylko że nauczy się sam, a "odbębniać" zajęcia w Wyższej Szkole Gotowania na Parze w Pcimiu Dolnym i tak będzie musiał - stracony czas. Jak iść to na dobrą uczelnie, gdzie coś z niej wyniesiesz (bardzo polecam). W przeciwnym wypadku to tylko stracony czas bo nic się nie nauczysz i sam i tak musisz wszystko robić.
@WykopowyProgramista15k: nie zgodzę się, większość osób nie ma w sobie takiej samodyscypliny żeby regularnie uczyć się samodzielnie. Wielu bez bata w postaci zaliczeń, kolokwiów i egzaminów - do których musisz wziąć podrecznik do ręki i nauczyć się z niego - dojdzie co najwyżej do poziomu "tego nie wiem ale zapytam na forum na pewno ktoś pomoże".

Natomiast zgodzę się, że "odbębnianie" zajęć to rzeczywiście stracony czas.
@rotero: No to przecież to samo napisałem? Jak ktoś jest ambitny i chce się nauczyć, to dobre studia mu dużo dają. Poza studiami też może się przecież uczyć jednocześnie i wyjdzie wtedy na tym najlepiej. Jak ktoś jest leniem albo studia będą słabe to się mało nauczy (a sam prawie wcale). I z doświadczenia wiem, że wielu leniwych i słabych nawet jak zda te studia, to nie koniecznie dużo się nauczy,