Wpis z mikrobloga

@marc1027: Tylko ten ze spolkami energetycznymi? Przeciez to taka sama propagada jak rzadowe spoty, czysta manipulacja. Wszyscy ubezpieczyciele podniesli skladki OC - ale co z sedziami, bo PZU zaplacilo.

Zal mi obu stron, ktore propaguja ten syf i/lub slinia sie na jego konsumpcje. Ludzie mowiacy, ze trzeba isc i zaklamywac rzeczywistosc bo przeciez musi byc przeciwwaga. Mnie uczyli, ze z klamstwem i manipulacja walczy sie prawda i obnazaniem falszu i
  • Odpowiedz
Wszyscy ubezpieczyciele podniesli skladki OC

@Hakamairi: składki wzrosły także dzięki nowemu podatkowi od niektórych instytucji finansowych. Dodatkowo skoro państwowe spółki są zobowiązane #!$%@?ć kasę na kampanie polityczne jednej partii to równocześnie muszą te pieniądze skądś wziąć. Więc albo akcjonariusze i państwo dostaną mniejszą dywidendę albo odbiją to sobie na klientach czyli na nas.

Jak dla mnie słuszna i dobra kampania. Trzeba pokazać, że nas okradają z naszych pieniędzy
  • Odpowiedz
@Aironic

emerytowany sędzia


Nie robcie tego mircy.
Sedziowie powoływani sa dożywotnio i przechodza w stan spoczynku, nie emeryture, bo nigdy (poza zrzeczeniem sie lub dyscyplinarka) sedziami nie przestaja być.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Kolego Mirku, nie rób proszę #!$%@? z logiki.
Reklamy mówią o rachunkach vs pieniądzach wyciąganych z państwowych firm.
Tam nie ma związku przyczynowo skutkowego. To jest manipulacja.

Prawidłową reakcją byłby bojkot państwowych spółek, skoro Cię to w oczy kole.
  • Odpowiedz
Przeciez to taka sama propagada jak rzadowe spoty


@Hakamairi: Subtelna różnica polega na tym, że przy powstawaniu powyższej propagandy obywatele (w tym Ty) nie stracili nawet złotówki, w przeciwieństwie do tej propagandy serwowanej przez rząd.
  • Odpowiedz