Wpis z mikrobloga

@nilfheimsan mysle ze to kwestia interpretacji przepisu, ktory traktuje raczej o "skladowaniu" rzeczy, gromadzeniu w celu stalego przetrzymywania w tym miejscu. Suszarka sie w te definicje raczej nie wpisuje, ale zgadzam sie z tym, ze moze to byc potraktowane jako lamanie tego wlasnie przepisu, bo wiszą na niej materiały latwopalne.
@ponuras: " trochę rozumiem sytuację w której suszarka z praniem przeszkadza." a ja nie rozumiem, pranie można rozwiesić rano przed wyjściem do pracy, na noc albo kupić pralkę z suszarką, ale nie lepiej #!$%@?ć na korytarz, bo tak
Ale podaj mi jakis logiczny powód dlaczego bo nie mogę zrozumieć toku twojego myślenia, są na końcu, nikt tamtędy nie przechodzi, nie ma syfu, po prostu szafka i kilka butów ( suszarka zakładam że nie stoi tam dzień w dzień) Osobiście nie zwróciłbym na to większej uwagi.


@DzembaDzemba: człowieku ubieraj się w domu a nie na klatce co to za jazda jest. pranie jeszcze ok no ale sobie robić przedpokój z
Ja w swoim bloku mam oddzielne korytarze do mieszkań, na każdy korytarz przypadają 4 mieszkania. Każdy z lokatorów trzyma tam szafkę z butami, pranie i szafkę na jakieś duperele typu narzędzia i nikt nikomu tym nie przeszkadza.