Wpis z mikrobloga

@Dolan: a jeszcze powiem od razu z ciekawości, że na zebraniu wspólnoty jakiś koleś wypalił "czy możemy dostać klucze do tych drzwi na korytarze żeby zamykać je na noc" XD ludzie to debile.
@Dolan: oj tam wszystko zależy od bloku, specyfiki danej klatki ale często nie ma żadnego problemu by sobie co nieco postawić na korytarzu i nikomu normalnemu to nie wadzi.
Co do zamykania - ja się nie dziwię bo zawsze to bezpieczniej.

@KwadratowyPomidor2: stare dziady już tak mają, że jedyna ich rozrywka to dowalanie się do innych o byle co :D
@KwadratowyPomidor2: nadal mam beke ze sporo mirków nie widzi nic złego w zawłaszczaniu części wspólnych budynku "bo nikomu nie przeszkadza" albo "korytarz jest od tego" () to pewnie ci sami co mają "swoje" miejsca na publicznych parkingach przed blokami albo wynoszą draty do piwnicy i zostawiaja w przejściach...
@kozaqwawa: nie przetłumaczysz. i ja naprawdę jestem bezkonfliktowy i te ubrania by mi nie przeszkadzały ale te buty i meble...

co ja mam za cyrk na klatce jak dzieci ubierają buty (,) to tylko jedno mieszkanie a jakby to pomnożyć przez każde mieszkanie na klatce to każdy nawet największy cebulak jak @Singularity00 by na 100% wymiękł. bo to działa tylko dlatego że inni tak nie robią

na
@KwadratowyPomidor2: znam to z autopsji, jak ktoś się wychował w chałupie z sienią to nie ogarnie tego do czego służy klatka schodowa i gumiaki będzie zostawiał przed drzwiami mieszkania albo parkował samochód na trawniku czy podwórku przed blokiem a nie na miejscu wyznaczonym do tego...
@KwadratowyPomidor2: nie no jaranie na klatce to jest #!$%@? pełna patologia..... jeden pet smierdzi kilka godzin, idziesz do domu i wszystko ci smierdzi + smród wpada do mieszkania. Dramat. Jak komuś nie przeszkadza niech sobie pali w mieszkaniu albo chociaż na balkonie (°°
@kozaqwawa: jaranie na klatce przy oknie to dla mnie to samo co wywieszanie prania przez 4 rodziny. zapraszam do mnie. smród tylko inny. do mieszkania nie wpada bo właśnie okno jest dalej. jak pisałem jestem bezkonfliktowy - póki nie tyczy to mnie to jest ok. a meblowanie klatki to przesada.

co do papierosów


@Singularity00: oho i nagle cię ppoż interesuje? jesteś hipokrytą

jak już odpowiadasz mi to odpowiedz na komentarz
@KwadratowyPomidor2: co do pytania...u mnie w bloku klatki są na tyle wąskie, że nie ma miejsca na to, natomiast u znajomych mają szeroki zamykany korytarz przypisany do 2 mieszkań (i takich jest 3 na pieto, blok z PRL)i na każdym piętrze tam każdy ma normalnie przedłużenie mieszkania - buty, szafki etc. Jedni więcej, jedni mniej i nikomu nic do tego. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.

o p-poż pisałem w kontekście tego