Wpis z mikrobloga

@polack jak mnie wolasz to mnie zawolaj

@Korba112 niepotrzebny ten hejt na zlotowy, co za roznica czy przyp*erdolil zlotowa, uber czy ciapaty na rowerze, kazdy jest uzytkownikiem drogi i bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny na drodze
Fakt faktem moglo miec na to wplyw zmeczenie spowodowane siedzeniem juz 12 godzine na kolkiem, ale kierowcy karetek tez robia po 40h i tez sie rozwalaja( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mozna
  • Odpowiedz
@Korba112: Chyba najlepszy komentarz do tego zdarzenia:

Karetka ma prawo wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle, ale NIE MA PIERWSZEŃSTWA. Popatrzcie sobie na Youtube jak karetki czy straż pożarna pokonują skrzyżowania na czerwonym, zawsze zatrzymują się przed wjazdem na skrzyżowania czy ronda, kierowca patrzy w lewo, a pasażer/ratownik w prawo - informując kierowcę czy prawa strona jest wolna do przejazdu.

Jeśli kierowca jadący na zielonym nie zauważy karetki i jej
  • Odpowiedz
@Korba112: ogólnie jestem spokojnym człowiekiem, zwykle wpuszczam przypuszczam wszystkich uczestników ruchu drogowego jak tylko moge, mam z tego fun i lepiej się czuje ale tym #!$%@? zlotowom zawsze robię na złość, ten post mnie tylko utwierdza w tym, że czasem warto być człowiekiem #!$%@?
  • Odpowiedz