Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam 16 odcinek "Operacji Tunguska", w której to Pater wraz z kolegą zawraca na 40km przed osiągnięciem celu xD #!$%@?... Brak słów. Miesiące przygotowywań do podróży, załatwianie wiz, mnóstwo wydanej kasy, zakupy sprzętu, ogarnięcie logistyczne całej wyprawy, pewnie nerwy i nieprzespane noce, już nie wspomnę o ludziach którzy mu dawali kasę na tą wyprawę, a gość zawraca 40km przed głównym celem wyprawy, no bo #!$%@? Maciek "czuje niepokoje", będzie problem z wysłaniem pocztówek (xD) a im zostało "tylko" 23 dni wizy, żeby opuścić kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) No więcej trzeba było siedzieć na piździe i chlać wódę z ruskimi to by zdążyli w #!$%@?... #!$%@?ć frajera.
#autostopemnakolyme #pater #operacjatunguska
f.....u - Właśnie oglądam 16 odcinek "Operacji Tunguska", w której to Pater wraz z ko...
  • 64
tak, oglądałem cała wyprawę Tunguską, całkiem niezła seria, na pewno lepsza niż ostatnie samotne przygody Patera


@frikuu: Też uważam, że to była bardzo fajna seria (do czasu), ale z tym się nie zgodzę. Rudy jest tak #!$%@?ący, że co nie powie to mnie łapie epilepsja. Jakbym tam był na miejscu Patera, to bym go #!$%@?ł z łódki do jeziora i czym prędzej odpłynął.

Oczywiście, wiadomo że łatwiej podróżować we dwoje, ale
@frikuu: Ja rozumiem, że gość to robi głównie dla siebie i że pewnie sam bym nie cisnął ostro według planu, tylko czasem napił się czegoś z lokalsami, odpoczął, no ale bambo prośba...oni #!$%@? tyle czasu u jakiś ludzi, że wcale mnie to nie dziwi. Nie chce mi się wierzyć, że Pater nie był świadom tego, na ile mogą sobie pozwolić a na ile nie.

Poza tym, gość też ma #!$%@? pomysł