Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądam 16 odcinek "Operacji Tunguska", w której to Pater wraz z kolegą zawraca na 40km przed osiągnięciem celu xD #!$%@?... Brak słów. Miesiące przygotowywań do podróży, załatwianie wiz, mnóstwo wydanej kasy, zakupy sprzętu, ogarnięcie logistyczne całej wyprawy, pewnie nerwy i nieprzespane noce, już nie wspomnę o ludziach którzy mu dawali kasę na tą wyprawę, a gość zawraca 40km przed głównym celem wyprawy, no bo #!$%@? Maciek "czuje niepokoje", będzie problem z wysłaniem pocztówek (xD) a im zostało "tylko" 23 dni wizy, żeby opuścić kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) No więcej trzeba było siedzieć na piździe i chlać wódę z ruskimi to by zdążyli w #!$%@?... #!$%@?ć frajera.
#autostopemnakolyme #pater #operacjatunguska
f.....u - Właśnie oglądam 16 odcinek "Operacji Tunguska", w której to Pater wraz z ko...
  • 64
  • Odpowiedz
@frikuu masz rację, ALE nie możemy rozpatrywać jego decyzji z perspektywy naszych domow i komputerów. Myślenie w terenie jest zupełnie inne. Koleś jedną głupia decyzja mógł tam się zabić. Wpadł do wody, zmoczył się - dla nas to beka, a jemu wygięło postrzeganie.
  • Odpowiedz
@Klepajro:

wylew gowna na ziomka ktory opuścił piwnice


Faktycznie #!$%@? szacun dla Patera, chodzić od jednej ruskiej meliny do drugiej co wioskę i chlać ile wlezie, bo trzeba cokolwiek pokazać na kanale. Odmówi dokończenia wyprawy na którą zebrał 56 kafli, a nie odmówi kielicha. To jest gość! Ważne że nie siedzi w piwnicy!
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: bo niby to byly "prelekcje", niby fajnie się ich słuchało, choć sam Pater mniej nawijał... no i dziwne wrażenie odniosłem, że on to akurat będzie chciał karierę polityczną chyba robić xD :)
  • Odpowiedz
Jak tak czytam komentarze, to zastanawiam się, czy nie obejrzałem jednak jakiejś ściemy, mimo, że odcinek mi się podobał.
  • Odpowiedz
Pater wraz z kolegą zawraca na 40km przed osiągnięciem celu


@frikuu: Dzięki za spoiler, właśnie miałem oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Z tej serii oglądałem przedostatni i ostatni odcinek. Najpierw z przerażeniem oglądałem jak jakiś rów ledwo zalany z wodą nazwali największą rzeką na ich drodze, a po przekroczeniu jej przez pól dnia mówili, że GPS się myli, bo przecież rzekę już przekroczyli i ktoś mapy źle zrobił. Mina jak doszli do rzeki o szerokości Wisły pod Krakowem bezcenna. Piszecie, że byli nie przygotowani na ujemne temperatury. To niby jak planowali przeprawić się
  • Odpowiedz
Błędów popełnili wiele. Oglądałem wszystkie odcinki. Generalnie z tej uzbieranej hajsy większość poszła na internet satelitarny, który i tak na #!$%@? się przydał. Wrócili z wyprawy i po pół roku dopiero zaczęli odcinki wrzucać, bo im się nie chciało. Tam mają wszystko zaniedbane i niestety podejście do widza - aroganckie. Kase zebrali, ok ich sprawa. Wyprawowy grafik się #!$%@?ł - ok, można zrozumieć - będąc na miejscu wiele się może zdarzyć. Ten
  • Odpowiedz
@frikuu: z całym szacunkiem, ale już Fazowski za znacznie mniejsze pieniądze dostarcza znacznie ciekawszy kontent. Jak Michał jechał na Kołymę to jeszcze było ciekawie, bo materiał był bardzo realistyczny, bo pokazywał niepewność podróżowania autostopem w kraju niekoniecznie do nas dobrze nastawionym. Było też sporo akcentów związanych z polakami na Syberii. Ostatnia wyprawa natomiast wieje nudą. Za dużo przygotowań, za mało spontana, za mało ryzyka i siedzenie w jednym miejscu przez wiele
  • Odpowiedz