Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój brat jest nienormalny. Level 21. Od jakiegoś czasu siedzi (miałem zrobić formata a przy okazji popatrzałem sobie co tam na kompie robi no i wszędzie był zalogowany w tym fb) na ''INTERPALS'' cokolwiek to jest i pisze z losowaymi różowymi z różnych krajów. I jest jedna szczególna, którą poznał kilka dni temu, mniej niż tydzień. Wbijam na jego FB a tam wypisuje do jakiegoś różowego z HONDURASU a dokładniej ze stolicy - Tegucigalpa (nie pytajcie jak ją znalazł ale pewnie na tym interpals), wypisuje do niej jakieś bzdury typu że jest zabujany i nic tego nie rozwali TEGO ZWIĄZKU (znają się mniej niż tydzień a on myśli że to ta jedyna xD zresztą jak wszystkie poprzednie koleżanki), że on wielki romatyk (haha, sorry nie mogłem ze śmiechu jak wyczytywałem te bzdury, zwykły studiujący stulej na 3 roku filozofii, pracuje na kasie w sklepie i gra całymi dniami w Wieśka 3, Gwinta - od tego jest uzależniony). Ona oh jaki ty romantyczny bla bla z tego co wyczytałem to jest w jego wieku i studiuje architekturę i za rok ma przylecieć do Polski (w co nie wierzę). Oczywiście nic jemu nie powiedziałem, tylko Mamie ale ona udaje że nic nie wie i niech tak zostanie żeby się nie wydało że czytam jego wiadomości. Dzisiaj przychodzi do mnie z pytaniem, ''Mirek gdzie i w jakiej cenie mogę kupić bilety do Ameryki Środkowej?'' Ja takie oczy O_O Mama na mnie patrzy co on pierd@li xD A on ''nie no tak chciałbym zobaczyć Amerykę Środkową...'' (nigdy sam nie ruszył się poza miasto, zawsze ja muszę z nim jeździć bo nie umie sobie poradzić, co ja gadam, nawet w inny rejon miasta muszę z nim jechać bo się zgubi). Ciekawi mnie czym jeszcze mnie zaskoczy...bo jest tak naiwny że głowa mała. Każdą znajomość z dziewczyną traktuje jak...początkujący związek. Tak, on nie wie co to friendzone. A no i strasznie religijny jest, ostatnio miałem zaplanowany pociąg do Warszawy bo chciał zobaczyć to musiałem przełożyć na inny dzień bo powiedział że dzisiaj jest Niedziela i musi iść do kościoła! (jest lektorem) ()
Każdą rozmowę z dziewczyną na FB rozpoczyna od ''co słychać?'' jeśli ona nie odpisze to następnego dnia pisze znowu do niej ''co słychać?'' i tak codziennie wypisuje do każdej, co według mnie jest żenujące bo ewidentnie nie ma żadnego ciekawego tematu, no bo jak ma mieć jak n@piernicza cały czas w RPG.
Nie ogarniam jego toku myślenia, naprawdę.
Co o nim sądzicie? Bo ja z Mamą jesteśmy zażenowani jego działaniem.
#friendzone #przegryw #stulejacontent #pcmasterrace #uzaleznienie #rozowepaski #niebieskiepaski #studbaza #gorzkiezale #polskiedomy #interpals #internet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7