Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Dziewczyna powiedziała mi, że mam małego penisa.

Nigdy nie byłem zwolennikiem mizoginii, i denerwowali mnie niebiescy którzy wyzywali kobiety od najgorszych ale tydzień temu stało się coś po czym dopiero dzisiaj powoli do siebie dochodzę i dopiero teraz zdaję sobie sprawe z tego, że sporo kobiet mogło zniszczyć psychikę paru mirków.
Mianowicie, po 3 spotkaniu udało mi się zaciągnąć kobietę do łóżka, po 15 minutowym pettingu gdy zdjąłem bokserki ona zaczęła się śmiać, i powiedziała mi wprost, że mam małego penisa a na seks miała się zgodzić tylko dlatego, że chciała sprawdzić teorie jej koleżanek, że faceci z dużym nosem mają też dużego #!$%@?.
Śmiała się tak chamsko, że miałem jej naprawdę ochotę #!$%@?ć nie wiedziałem co mam zrobić, ubrałem się cały czerwony na ryju i na odchodne rzuciłem tylko, że jej #!$%@? z cipy paprykarzem.

Najgorsze jest to, że mamy paru wspólnych znajomych.
Sprawiała wrażenie naprawdę inteligentnej i mądrej kobiety, nie wyglądała też na karyne a okazała się największą patologią jaką znam.


#logikarozowychpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 75
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania aż mi się przypomniał pewien dowcip:

Żyła sobie pewna mała dziewczynka. Przeczytała razu pewnego, że średnia wielkość męskiego penisa to 14-18 cm, że 18-22cm to duży i że ponad 22cm - bardzo duży.
Poszła do sklepu, kupiła linijkę i postanowiła, że jej kochankami będą faceci wyłącznie z bardzo dużymi interesami. Pierwsze, co zrobiła, to sprawdziła swego pierwszego chłopaka. Z 8cm odpadł w przedbiegach. Potem poznawała kolejnych, ale żaden nie dorósł nawet
  • Odpowiedz